http://img4.imageshack.us/img4/4559/...friends20a.jpg
Jednostavno morate da ih volite! :D
Printable View
http://img4.imageshack.us/img4/4559/...friends20a.jpg
Jednostavno morate da ih volite! :D
Vjezbam disanje za sax. Vrti mi se u glavu. :/
Ovaj novi twix logo na tabovima.. je fakat vrhunac forumskog dna.
Pritišće san, ljepljiv i jak, spi li smrt u ovaj mahnit sat?
Kako sam prelijepa danas, sto je ovooooooo?! :D
Kako je meni lijepo, u Bar sam trenutno. Lijepo sunčano vrijeme, toplo. Nebo vedro, čisto skroz. Još se i na ovakvu ljepotu vidi Mjesec.
Izašao sam na balkon i gle ljepote, sve ovo i još na to gledam lijepu prirodu i ptice kako lete i neke crne i neke bijele ptice. Ljepota. Lijep i čist, vazduh, miris mora, borića itd... Zaljubih se u ovaj prizor. Ne mogu ga lijepo opisat, fantastika! :)
Ja pjevam a nidje muzike :D
E pa idem u Tursku za novu godinu! :D
Ako ne u Tursku onda u Prag.
Al u Tursku mi ide neko drustvo.
U Prag bih morala nac zrtve da idu sa mnom. Ili odoh sama...
Pitanje je sad. Turska ili Prag.
Ovo se cak i rimuje .... :D
Neka mi je vatra udarila u obraze,sto je to? Neko me hvali,je li?
Vrijeme tako brzo prolazi...
“What a frightening thing the human is, a mass of gauges and dials and registers, and we can read only a few and those perhaps not accurately.”
Pravi dan za izdrogirat se.
ih, vjerujem da je danas Delta punana....
Serotonin mi je nesto zakazao danas...pi!