Ah kad ste svi navalili sad. :)
Printable View
Ah kad ste svi navalili sad. :)
pade link...IN klošari jedni...
vise ne radi
jaci smo bez Mirka za klasu :) Damjanovic masina !!!
kad kaze da je limit postignut, samo refresh
što kažu na radiju ,kako ga je mali zabio....to mi je najmiliji fudbaler svih vremena....
evo opet radi samo ulazite i izlazite i trebalo bi da sljaka
Samo pokrenite ponovo link
Još jedan zicer za Damjanovića.
Ubice me kap nocas,40 temp iovako imam,OD OVIH GOVANA,ako ne pretechem ostavljam vi u amanet da sofra nalijete kantom svjezeg stajskog djubriva :)
sa razdaljine izmedju 20-25 metara sutina zestoka . eh kako nijesam znao da nece biti prenosa da prikopcam na komp da snimim :( opet Damjanovic promasio otvoren sut sa 16m :(
Jao kakva prilika za Damjanovica.Promasi :(
NABUGARITE promašiše šansu...:)
damjanović je STVARNO dobar igrač
kad link stane samo udji ponovo i radi
auuu sta odbrani poleksic sa 5 metara :)
Uh, Poleksić brani, mada je i išla u njega...
... i još jednom.
Počeli smo po starom.
bravo Vukasine dje ste sad kriticari :)
dobar golman.dobar
dje gledate to oca mu ebem
tnx, jawite kad ih na in puste...Kakav je bio go joweticaa?!?!
Evo ga na IN...Ukljicle su stoke
Okde mi taman kod ove sanse bugara!!! Mamu mu!