Originally Posted by
NSX
aha, znači IJZ laže i prikriva podatke, dakle teorije zavjere...
ti si trsio skroz, riječ imunitet znači da je neko imun na nešto, oni očigledno imunitet nisu imali čim su se razboljeli
uporno stavljaš ljude koji su preležali i koji nisu preležali koronu u isti koš jer ne razumiješ razliku
iha, šta ljudi sve pročitaju po mrežama.. ako neko formira svoje mišljenje po komentarima sa neta onda ima mnoogo veći problem od potencijalnih posljedica korone, moj stav je uvijek bio da se mišljenje formira na osnovu relevantnih podataka a ne na osnovu propagande provaksera ili antivaksera, uostalom znam da si vidio u više moj postova da sam predlagao ljudima da se vakcinišu (a i direktno nekim rođacima i poznanicima pogotovo starijim, usput brat mlađi je vakcinisan) tako da ne razumijem što će ti ta priča da se trudimo da ubijemo što više ljudi, to je teška boleština što pišeš