Oce li i diodato sa nama?
Printable View
Oce li i diodato sa nama?
kad je frka dje si fika, kad ****** fiku ne zovete..
Aj` s` nama fikas :D
Rado ali nema sanse.
Vi stvarno ne znate sta su prave muzicke vrednosti! Ajte cao, ceka me zurka.
Nikola Burovac noćas u Perlu. Danas sam vidio, pa jedno 10 bilborda..
I nisi propustio tu manifestaciju, nadam se...
hahahahhaha moram ti ispricat kako sam jednom u zivotu usla u tu Perlu hahahhaha :) podsjeti me...
Ubaciću u folder do oktobra..
oktobar, eventualno novembar... :P
Kakav će to događaj da bude, a i fešta bogami.. Evo najavljeno gostovanje 6 mjeseci unaprijed.. ;)
Neeeego... nema sale :)
ajme...lokice, u sto ces da se maskiras?
bice feste
a kako je top bilo na bokesku aaa sto je onoooo..
prica se da se bokeska noc seli za budvu,nece biti vise u kotoru
daj boze da ide u podgoricu,napravice mugi i more ,palme je posadio pa............
konacno vesele novosti
red je da ide cikoticima, ionako je oni najvise slave..*
dolaze neki srbijanci sto se tripuju da su irci 28og.. pa ako ko slusa to eto mu info..*
da metnem ovo ođe, a..
EXIT FESTIVAL 10 - 13. jula 2014. Petrovaradinska tvrđava, Srbija
SEA DANCE FESTIVAL15 - 17. jula 2014. Jaz, Crna Gora
Neka si, a....
A sta rade Budvani, opet gadju oko Lake-a, i opet ce bit' festival koji se odrzava jednu godinu.
Što će se napravitt :p
Oće li bit' drogaša?
Prilika za Ruse da premijerno predstave krokodil u CG.
Kako ste Budvani? Kako zivite?
Gdje je najbolji šoping u budvi a da to nije onaj novi TZ plaza ili kako vec
Stari grad neracunam,znam da ima dosta prodavnica ali je preskupo,ima li jos koji tržni centar ili nesto slicno
I ti svasta pitas... A KAKO moze u Bd da ti bude preskupo? ne zezaj...
Ima li iko neku info kad ce i oce li bioskop u BD skoro? Ja sam ljetos procitao da ce u TQ biti al evo jos nista od toga.
Ne znam dje drugo da postavim a da ne otvaram novu temu. Interesuje me sto ima u ovaj Dukley Gardens, ima li se dje prosetat tu ili su samo luksuzni apartmani? Na slikama a i u prolazu prelijepo izgleda uvece kad je sve osvijetljeno. A osim ovog, ima li jos neko neobicno mjesto a lijepo za izlazak, tj za prosetat uvece (da nije stari grad)?
Sent from my HTC One
Sad vam je Karneval 01.03. i sjajna Rozga na Trg.
Welcome!
Ovo je fešta nad feštama... mažoretke, trubaduri...
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=qbKHCgBN15k&t=132" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=qbKHCgBN15k&t=132
Ima li sta interesantno na Nautic Show ove godine?
Do kad saobracaju autobusi na relaciji Budva-Becici i obrnuto ?
prelijepa nasa budva !
Zna li neko od vas drugara broj nekog agenta koji se bavi ukrcavanjem ljudi na brod?