http://1.bp.blogspot.com/_w5szKhYR3F...an_-_tired.gif
Printable View
Mislim o svom batu koji odusevljava..
Hvala sto postojis.Saljem sutra,posla u Morinj na picigin.
http://principalposts.edublogs.org/f...day-ngrd47.jpg
MORAAAA DA BUUUDEEE DOOOBROOOO, DA BUUUDEEE BOOOLJEEEE, DA BUUUDEEE NAAAAJBOOOOLJEEEEEE!
bash ovako!Attachment 64529
Osjecam se kao zena, ustvari sam musko! :D
http://www.youtube.com/watch?v=_JmA2ClUvUY&feature=fvwrel
pdf Buducnost CG....
Hvala Lepo