uskoro, my friend, uskoro. :D
Printable View
oh boy :)
:)
Udade nam se misica :) neka je sa srecom! :P
dobro jutro :)
http://www.dodaj.rs/f/2N/sr/12awm0gN...-22-095426.jpg
i hate you ...........................
luv ya....
Vidj ovu!!! Ccc!
OT: Lijepo je kad radis nesto sto volis, pa jos i pomazes kolegama da zavrse svoj film koji ce biti u nedjelju na festivalu... :)
calla esa boquita y solo deja que hable tu cuerpo
Vidjeh sinoc neki snimak dje ljudi ne pruzaju otpor stoje mirno neki se cak i sklupcali i cute i nece cak ni policija da ih bije a oni iz sekjuritija ih tuku kolko idje mogu jer su okruzeni policijom a ovi ne da ne pruzaju otpor no su zesce pasivni i ovaj da se izduva na nekoga da ugrabi on da ih izudara jeba mu pas mater zanavijek
dafuq did i just read o.O
elem, ot
http://youtu.be/kkGeOWYOFoA
Dužina penisa je 3x duža od palca...
Hm..Čijeg palca?
Opuci me glava i skapah od gladi.
Da mi nece ko donijet da obidujem? :(
Aperkat kao jedino rjesenje.
Ozdo. IIIIP.