Kako je lijepo viđet da muškarac ovako nešto napiše.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Printable View
jooooj, svice u 6!
A kako si ti u sve nji'ove aljine upućen.Koga briga ko se s kime..ono. [emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e51e69a5fd.gif
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Debele:D
https://i.postimg.cc/mD87Rq5J/182863...2-125-orig.jpg
Samo jos da se dopise broj telefona nekog ko te napunio safre pored onog "debele"...;)
Ovo je inace Stari Merkator, Beograd...bila je tu jedna dobra buregdzinica...kao da ne jedes burek nego neku tortu...sramota coeka i da jede toliko i da prlja toliko tanjira...reko siplji mi u ovaj isti ne vadi ciste, ne brini..
Idem u Japan u sl 7 mjeseci prije nego nam opet zabrane bezvizni rezim
Ne treba mi nigdje dalje od granice ako ne moram došao je i taj dan. :joy:
Imam u planu jedan dan Adu Bojanu sa nekim malim zvučnicima da kuliram na proljećno sunce i talase uz zvuke neke muzike.Sama.Dovoljno. :)
Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (1 Hour Mix)
Vazi. Saljem ti pozdrave iz Vijetnamskg smjestaja jer eto tako aruba je aruba venecuanskii receno :) [emoji2]
Jel se ti to hvalinjaš. :joy:
Ti se gospodjo druzis sa hal 1 i slicnima [emoji23]
Ako zvucim kao ego, to je zbog toga sto vi vidite ego. Svoga posla pazim [emoji3]
Ja se družim sa raznoraznima koji su me naveli prethodne dvije noći na ovu misao.
Nego, kako smo osjetljivi.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...143065b9c0.gif
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Niposto. Svoga posla je uvjek prava mjera nebitno o akteru [emoji3]
Još si prgav.[emoji1787]
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Nexavisno zvuci vise ttch [emoji23][emoji23][emoji23]
Nisam ja prgav. Ti si si inače ali nisi prema prema meni[emoji3]
Sladak si kad si prgav.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ksks[emoji23][emoji23]
Čitam sad pisaniju od prethodnih dana, i ne znam da izaberem ko je bolji:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...9cPs8Jp8w&s=10
https://jordanandeddie.com/wp-conten...-alpha-dog.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Hah. Roze stikle sam ti obecao pa ti glumi kaznenu ekspediciju [emoji23]
Fuj. [emoji1787]
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ima oovsj odgor vaze i sa ovim prethodnim, nije da nije :)
Pa jes i Holivud je fuj.