Dobro, Yaris nije nepregledan. Ima kameru i haubu od 20 cm.
Printable View
Kod koga da odradim servis (manji, ne znam treba li veci) na bmw 320d, 2007g. i koliko bi kostale ruke?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne veci, nego veliki* [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kod TAKUMI-a
Aj da vidim oce li me primit nakon iscitane teme [emoji85]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Uzmi neku ukrajinku sa sobom. Nece uzeti nista za ruke [emoji3]
Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Veliki servis je tu lanac, sa klizacima, španerima i slično. Ako je stari M47, prije restajlinga (163ks ili slabije verzije) taj bi trebao da je life time, ako se auto održavao da valja.
Valjalo bi da takumi ili neko drugi napiše jesu li mijenjali set lanca na taj stari M47, koliko je to koštalo i slično.
Prodaja BMW-a u Evropi je pala za 18,34% u odnosu na 2019 god. Tokom 2020 god. prodato je 673.724 automobila (2019 god. 825.035).
Evo kako se prodavao po modelima:
BMW serije 1 - 107.870
BMW serije 3 - 118.369
BMW serije 4 - 18.139
BMW serije 5 - 59.814
BMW serije 6 - 2.060
BMW serije 7 - 6.346
BMW i3 - 23.361
BMW serije 2 Grand Tourer - 30.482
BMW X1 - 88.486
BMW X2 - 32.745
BMW X3 - 61.740
BMW X4 - 16.981
BMW X5 - 40.961
BMW X6 - 10.460
BMW X7 - 5.582
BMW Z4 - 8.314
BMW serije 8 - 7.486
BMW i8 - 592
Nista, sve razumijem [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Traži Damira na Konik
Nalazi se u ulici Braće Ribar
Ovu kapiju traži, ne možeš je omašit, malo je uvučena.
Nije loš majstor. https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7fd454dd12.jpg
Preorao ga [emoji23][emoji23]
B92: Uleteo BMW-om na fudbalski teren i napravio milionsku štetu VIDEO http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1810023
Vodena pumpa, 860 eura
Termostat + antifriz oko 170 eura
Gumice od balanstange
Desno krivo rame
Lanac (u Voli)
Zadnji semering je balio, zamijenjen zajedno sa lancem
Jedan od elektromotora za pomjeranje sjedista
Mehanizam za otvaranje gepeka
Stopa od motora
Jel moguce da vodena pumpa kosta 860e , sto je to brate mili ...
Sent from my iPhone using Tapatalk
F10 dizel presao manje od 100k, jesi li siguran?
Da, 100%. Diplomata, poslat iz Bavarske 2015e.
kad smo kod diplomata evo ti ga auto za tebe, nek ti spusti na 25 jer ga više neće prodat i ćeraj
https://autodiler.me/automobili/prod...-ad111070488me
Da kad bi imao bež ili cognac kožu.
ja sam mislio da niko nece biti lud da kopira volan iz lagune...a onda dodje bmw....
izgleda da nije tako ruzan koliko sam ja mislio...
Evo za vlasnike N47 motora Akcija za veliki servis koji se radi na 200k.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...59c2a0a620.jpg
Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ne samo djelovi.. ruke se krecu 200-250e
Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Maki nisi gledao set lanaca od Dayca, to gura servisi koji samo radi bmw i to se reklamira zestoko kao OE sve full fullova toppp....
Zumiram sliku na fb ono Dayco eh zemljo otvori se :)
Tako je. Na te motore servis treba radit svakih 10000 km.
Ja na mom autu sa motorom na lanac, radim i ispod 10, tu oko 8,5 do 9 češće. Nije BMW i ima daleko manje problema sa lancem nego BMW, ali opet za svaki slučaj, da ga ne ureknem. A i daleko jeftiniji mali servis nego za BMW tako da i nije veliko davanje para.
inace, daje li lanac prije havarije kakve znake da je za zamjenu? ja moj nisam dirao jos, a ne vjerujem da ga je neko i mijenjao do 170000km....
Na neka auta se cuje landaranje, neka auta pale check engine P1366 (Crankshaft Camshaft correlation)...