http://0-media-cdn.foolz.us/ffuuka/b...9473286475.gif
Printable View
na koga bi sad pucao Gavrilo Princip?
Migrena.
Osecam se pozitivno. :)
Emotivna rekonvalescencija. :)
still wishing...
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...sYElfz6JjnPZAg
Taman sam ozdravila, od prosle ture prehlade.
Evo od juce opet imam temperaturu.
Ali bitno je da sam se ponovo ofarbala u crveno.
Opet crvena i cupava. :) :applause:
Narokaj se antibioticima da ubiješ i to malo imuniteta što je ostalo.
nijesam fakultetski obrazovana, ali sam fakultetski uobražena.