Sparco, znam ja sama da se branim.I te kako. :)
Printable View
Sparco, znam ja sama da se branim.I te kako. :)
nema potrebe draga, ti sjedi pij kafu,i ostav ovaj fukarluk meni ;)
Ti si radni covjek, a ja besposlicarka, ucini mi i pusti da se zabavljam.:)
hajde moze kad mi to tako lijepo kazes........
Mir u svijetu. Jasta.
Zbilja si - moja :D
Ucini nas srecnima, kad god hoces :D
Ju.
Delikatna situacija.
Da Bog da tvoja sreca rasla eksponencijalno s mojim postovima. Paranormalno odasiljem svoju energiju ka tebi. Zracimo zajedno.
Otisla.
Ovo se odnosilo na Starwalkera, a ti Raquel - vec znas moje nenajsrecnije definisano privatno misljenje.
Muzika.
druzenje sa skromnim ljudima..
Sajsi. <3
Mene FiX :* :p
Tisina. Nevjerovatno kako prija nekad.
Što nisam odigrao kladionicu u skorije vrijeme.
Sijesta.
I ljetnje kise, samo ova i nije morala da padne.
Mene kad otvorim nedje neku temu i plane preko noci :D
Postajem popularna.
Vole te Raquel. Svi. Ali ja najvise :p
Zbilja, ja tebi ono jos dugujem temu? :D
Cini me srecnom :P
Kad mi bude rodjendan, ocekujem da ti otvoris temu :p
Jok, Katalonche... Sad cu ja tebe usreciti :D
mene danas usreći moj mali ujak bez kišobrana :mrgreen: sreća mala!
Sokici Bakina Tajna.
P.S.
Always and forever.
Sreca dragih ljudi. :)
Prognoze od strane vrhunskih strucnjaka.
Paket:
On i http://www.youtube.com/watch?v=WtLhORsSbAA
A moze i ona kisa od prije neki dan ;)
:)
i mene je oraspolozila jutros...
hvala ti :)
Drago mi je :)
Nego, mene je zagolicala, al duboko :D Vidim ja bicu na pauzu duzu da idem danas ;)
i ja :) heheehehehe kako cu da smugnem,sve je smijesno... :) ako uspijem..
Nole.
jedna plavo bijela prugasta sa kragnom s oliver majca me danas uveseljava, boja mi prija bas me cini pozitivnim ....................
http://mommypoppins.com/wp-content/u...and-nature.jpg
Misao da cu jednog dana imati djecu sa nekim koga volim i da ce to izgledati ovako.
Imaju li ti klinci lica...? :)
http://www.youtube.com/watch?v=tqBCOBRcMqc
AIR. Raspolozenje okrenuto naglavacke jednom pjesmom.
kad se dobro naspavam..e tada sam najsrecniji :mrgreen:
i najraspoloženiji :)
bioskop. a tek kokice...