Znaš da to nije istina [emoji12][emoji846]
E odavno se nisam raspadao od alkohola kao danas. Što bi staaaarii rekli danas ni vruće varenike
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Printable View
Ne slobodno.Reci Š čime si sebe častio na rakija fest? :)
Sjutra na kupanje. Do 19 stepeni na primorju.
jutros sam ucestvovao u bokeskom maratonu, ali autom.
25 eura kilo prsute ka da prase hrane u spa centar...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Navučem osmjeh i briga me... ;):cool:
:D
Ako smiju :)
Ne pamtim kad sam bolju riječ čula korporacijski veli, majndset. :joy:
No je najgore kad ga isti nisu ni svjesni više.
Povraticu [emoji2961][emoji2961][emoji2961][emoji2961][emoji2961]
Srećna sam k'o malo dijete (znam da je pleonazam)
:)
Pa što onda kukaš.Što znam zajebano je tržište danas ko oće da bude fer u toj utakmici a da opstane pa ako jesu dobri želim im sve naj.
e...kolke je dlake imala u nos,a pih povrace mi se!
Znači, vješto je skrivala i brkove...
Pa ono, obično se kaže (kukumače) "najgori za sebe" pa sam to popravio u kako treba da bude ;)
Ah...
Ja sam za sebe najbolja. Niko me ne voli više od mene. :joy:
Tako i treba, mada nas iz nekog razloga društvo uči drugačije.
Naravno da postoje situacije u kojima čovjek ne bi mogao nastaviti da voli sebe ako se ne žrtvuje za nekog, ali mimo toga "dati život na oltaru" kojekakvih gluposti koje je neko izmislio - jedno veliko i iskreno mrš.
Saglasna 100% :)