Ima li jos neko problema sa novom NLB aplikacijom?
Ne prikazuje mi izvode iz banke kad odaberem tu opciju, pokazuje da nema izvoda. Dok stara aplikacija sve normalno prikazuje.
Osim toga, na novoj aplikaciji nemaju sve sifre za uplatu kao na staroj aplikaciji.

