kao kovčeg, Bože mi oprosti..
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...79599366_n.jpg
Printable View
kao kovčeg, Bože mi oprosti..
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...79599366_n.jpg
Osjecam da ce glava da mi prsne od price o ajfonu pet, poludje se.
ja ću rak glave dobit
Mene prskava nesto drugo za ajfon pet :)
neće tebi ništa prsnut ne boj se
NE meni, al se bogomi bojim da ce nekoj zestoko prsnut :) :)
Čekam dan kada će mi 3x+y[(x+2y+a)-2]+5x+(-2.4z)+10y=5a zatrebati u životu.
Ljuta sam na sebe.
Uživala danas na Suncu i u prirodi :D
happy
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...RSp6sUiLMN49zQ
Kako se nagrdih od krempita sad.
Nije mi dobro :D
I to na ovu uru...
Sve što biva i što može biti,
meni ništa nije nepoznato;
što god dođe, ja sam mu naredan.
Jutros više volim kafu nego želudac, a jutro se pravi da je ono juče.
Ako ste prvo izabrali slina,teško da sutra nađete bolje