Originally Posted by
Laz
Nista, sto?Msm da smo neka druga drzava pa da se tuzis s nekim, ovako nista
svakako kad se kupuje auto od 5-6k na plac iz uvoza, barem ja znam da sigurno sve nije 1/1
Ide dobro, ne trosi ulje, turbo je ok, dizne su u granicama normale(jedna je na ivici ali ok).
Odradio joj je brat veliki i mali servis, trap je dobar, kocnice isto, auto je ocuvan.
Dpf ispravan, sta da joj radis, bez sjedi i vozi.
Razlog kacenja na dijagnostiku je check engine, gear leaver position sensor, iz nekog razloga detektuje prvu-drugu-trecu brzinu normalno, posle saltanja u cetvrtu senzor brljavi i prijavi da je u sestu pa u rikverc pa u petu i sve tako.
Senzor je 20e, ali cu prvo vidjet da ispratim instalaciju, ide nedje od mehanizma za saltanje, pa kroz stitove od auspuha, kazu da zna tu izolacija da podje, pa da brljavi
Nego su mi bili zanimljivi podaci, nisam znao da ecu pamti i broj radnih sati, i broj regeneracija i ostalo....