https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...e9f8f31d3a.jpg
Printable View
Princes krofna, može i krempita.
Dje je to ovakav biftek :)
Što mi bi da otvorim ovu temu..vidjoh ovu mesinu na slici a jos sa žara ao kukavče mmmm
Sent from my SM-A510F using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...4284d61c80.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
E, kakav bih mu felacio udarila...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...4030949708.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
Pržene paprike šilje + ljute da macam i neko meso sa ploče - i malo kajmaka... i neki vruć ljeb.
Prošla ponoć a
Kačamak smočani?
Auuuuu, kako ga smoči.
Ka' konopac bi mi niz grlo silazila...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...a9caeb81ca.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
Nemoj Krkna, nemoj danas. Kako se zažutila jado moj!
Oštetih se.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e40f07c52a.jpg
Sent from my P10 using Tapatalk
a dje ovo na ovu vrucinu, moj ti... :D
Pritisak milion... :D
Sent from Tapatalk
A đe, palo mi je ka' kec na 10 :)
Sent from my P10 using Tapatalk
Samo bi me nasli.
Mora se mezetit, neka si ti, i ja bi.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...6b634e861c.jpg
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk