https://i.postimg.cc/nnWvkSq4/IMG-a2...95cdd423-V.jpg
Pišaća
Printable View
Grmi, seva, vreme se menja...
Kako lijep dan.
Ovakav kijamet nije bio čitave godine.
Teško da ću se ja okupat prije avgusta.
Ja ne odustajem, sunce je u 3 na prognozu ja idem pa cu se kupat i ako bude kisa.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Voda je topla ali grmljavina zeza stvar... Budva,sutomore...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Je li danas svuda isto po primorju (grmljavina, kiša)?
Ima li ko u Ulcinj da javi kako je?
Sent from my MAR-AL00 using Tapatalk
Isto
Sent from my S22+ using Tapatalk
u baru kisa
Volim kupanje po kisi, steta sto danas radim
Ali kolona od sozine do bara...
Za mene ljeto još nije počinjalo[emoji28]
Ovo kao da je jesen
Takođe.
Nemam volje da se kupam kad je svako par dana oblačno i kiša. Volim kad prži.
Prošle godine sam se iskupao već u Junu samo tako.
Oce li more bit hladno sjutra, neko iz iskustva sta misli da se ne za***** poc na dan [emoji23]
u neđelju je bila savršena,kapiram da je sad još bolja.
Juče je bila piš, ima nade i za Cijevnu ako podrži ovo vrijeme
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo nevrijeme.
sutra crveno slovo, samo da ne pocnu pozari
Nema vjetra, nece. :)
danas velika plaža, voda ka počka
На Морачу данас купање бомба, изнад Биоча, Амнија.
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Cijevna potvrdjujem,cijene ko u hard rock ali top voda
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Podgorica 51⁰C pokazuje termometar
E ovo je ljepota i zdravina, a ne zima i sjever. Ovo je ono pravo, 100 stepeni, izgorela koza, sedam milijardi insekata, cist, osvjezavajuci vazduh. U cetiri ujutro 30 stepeni. Nema vala nista ljepse od ljeta.