Despotija Crna Gora sa gomilom despotijica:
https://www.vijesti.me/v/663679?utm_..._share_counter
Printable View
Despotija Crna Gora sa gomilom despotijica:
https://www.vijesti.me/v/663679?utm_..._share_counter
Na svu srecu vise ne zaposljavaju ni kusog ni repatog na drzavne jasle.
Država u naredne četiri godine mora da vrati 2,6 milijardi eura starih dugova
https://www.cdm.me/ekonomija/drzava-...starih-dugova/
Ali veli u 3 mjeseca smo uspjeli da otplatimo 44 miliona, ali se zaduzili 100, znaci otplatili smo nista a dodali jos 56 [emoji23]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jbg, došlo vrijeme da saldo nije nula :(
Šta vam Abazović neće reći nakon današnje sjednice Vijeća za nacionalnu bezbjednost
Političko-medijsko podmetanje SKY ECC poruka
https://mportal.me/sky-ecc/politicko...ky-ecc-poruka-
Ko je dokon ovim da se bavi neka se bavi, ali Vijesti samo da su zdravo. Nema tu nezavisnog novinarstva baš odavno.
https://m.cdm.me/kolumne/najgori-za-...vio-kompanije/
Uzas Albanci i Srbi protiv crnogorskog turizma....
kratko jasno
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
https://m.cdm.me/ekonomija/abazovic-...vi-evrope-sad/
meni se čini da je premijer države našeg kolegu nazvao botom es. da ponovim, PREMIJER države zove ljude botovimaQuote:
“Galama se diže zato što postoje politički interesi jedne političke opcije. Nemam ništa protiv da sastave novu vladu. Žao mi je da ljudi koji se predstavljaju kao građanski aktivisti a koji su botovi Evrope sad, dižu galamu”, ocijenio je on.
Sent from my iPhone using Tapatalk
@Gandalf_White evo te premijer proziva.
Abazović o aerodromima: Galamu dižu botovi Evrope sad
https://www.cdm.me/ekonomija/abazovi...vi-evrope-sad/
Sent from my SM-N980F using TapatalkQuote:
Premijer u tehničkom mandatu Dritan Abazović, komentarišući stanje na aerodromima i nedavno prokišnjavanje tivatskog aerodroma, rekao da se oko toga digla galama zbog političkih interesa jedne partije.
<<<VIDEO: Potop na Aerodromu Tivat<<<
“Galama se diže zato što postoje politički interesi jedne političke opcije. Nemam ništa protiv da sastave novu vladu. Žao mi je da ljudi koji se predstavljaju kao građanski aktivisti a koji su botovi Evrope sad, dižu galamu”, ocijenio je on.
<<<Milatović o situaciji na tivatskom aerodromu: Ovo je katastrofa, drugu riječ nemam<<<
Ima gužvi na aerodromu i “hvala Bogu što ima”.
“To znači da ima turista”, dodao je.
Sada, ocjenjuje Abazović, ne mogu da se bave bombama u školama, pa “prokišnjavaju aerodromi”.
Ukazao je da aerodrom nije saniran.
Smatra da treba ukinuti postojeću koncesiju, ukazujući da će nas to koštati 400.000 eura ako se Vlada odluči za to.
“Tivatski treba da ide pod koncesiju, a podgorički da se finansira sa 80 odsto. To je najbolja stvar. A ako se odlučimo da oba damo pod koncesiju, to je po meni opasnost”, rekao je Abazović.
Kazao je da će donijeti odluku o aerodromima ako bude u prilici da je donese.
Zamisli i to ni manje ni vise nego naseg ganda [emoji23]
Ko sa đecom liježe, budi se upišan; ko sa političarima liježe, budi se umazan gvnima.
Evo ze javio gando
Quote:
Sa indignacijom odbacujem navode premijera da sam pes bot, na dispoziciji sam za sve ostalo
Prskao brat abaz.
Znaci ganda nema na forum jer nema kad od botovanja, a Do Kvon ga licno finansira iz Spuza preko kriptovaluta [emoji1782]
Prskao je on odaaaaaaavno, nego mene zanima koje su granice, dokle ide sve ovo?!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ђе ми га је Гејмчејнџер!?
https://www.vijesti.me/v/663791?utm_..._share_counter
А послије њега ће само још гори доћи.
Zastiđe. Ni znanja, ni vizije.
"Ja sam za ovo glasao" :joy:
dalje ide...
https://pbs.twimg.com/media/F0IBBG1X...jpg&name=small
E je***a... neće EK da dodjeli pare na osnovu prisustva na litijama.
A mogli bi i da traže pare za realizaciju temeljnog ugovora. Na tom su projektu najviše radili.
Treba im poslati u Brisel izabranu crkvenu delegaciju.... pa da bace kletvu na njih ako pare ne daju.
Da ne griješimo dušu.
Flešbek:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...245cbd3856.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e4490dc03e.jpg
Ni da misli da nikad više neće bit bez premijerske funkcije.
Dritrih Piče - Ima li ćivota poslije funkcije?
E kako treba našklepat to malo, iskompleksirano gmizavče.
Prokišnjava ti država, a ne Areodromi, Premijeru u tehničkom mandatu.
Da mi ne ledja da mu vidim, tom vanserijskom idiotu.
Dobili su da vode drzavu ocigledno kao kad dijete od 2 godine dobije igracku za 3+
I kad im se kaze "ocigledno ne umijete, ostavite se vlasti, dajte sposobnijima", oni reaguju tantrumima.
Ili jednostavno u CG nema sposobnih i ovo do sad je najbolje sto imamo...
Kakvo nam je skolstvo zadnjih 30 god - ovo je najvjerovatniji uzrok ovog naseg propadanja.
Kako ste mu samo pevali "ja ti misli citam svidja ti se abazovic dritan"i kakvi ste vi ventilatori, gori ste od njega !