Originally Posted by
Buva+gacce
Bukvalno kompletan nastup premijera, od toga kako govori o sebi u trećem licu, pa toga da, kad mu se suprostaviš, odma te oglasi za ekstremistu i fašistu, pa kako bi da gasi medije koji ga ne slikaju među zvijezde, zaključno sa time što na mjesta kritične odgovornosti, u kritičnim službama, postavlja drugove sa havarija biografijama, i, kad mu se to spočita, odma te proglasi za branitelja kriminala, po istom modelu kako je svojevremeno sve one okupljene na Cetinje optužio da brane kokain...
Bukvalno sve je replika, stoprocentna, ponašanja, djelovanja, frazeologije i metodologije, Aleksandra Vučića. Toliko identično da se naježiš.