cujes priganice...ajde da su palacinke.
Printable View
cujes priganice...ajde da su palacinke.
Moja baba na selu je pravila nešto kao priganice kad odvoji tijesto od hljeba i baci na ploču onako više izgleda kao neke palačinke ali to sad nema đe da se tako dobro jede uz onaj vazduh sa sela i mirise istog.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
To je pravila i moja baba ali meni se nešto i nije dopadalo. Tad nisam voljela ni priganice, a ni cicvaru, poparu itd. šta se već sve pravi. Samo palačinke i to s kremićem, nikako pekmez, pa su mi sve govorili da sam razmažena misleći da ću ja shvatit to kao uvredu. [emoji1787]
A priganice jedino i zavoljeh u poslednjih nekoliko godina. Sad sam se sjetila onih u Kozak, još onaj džem uz koji služe, mmm.[emoji3059]
I teta koja je radila tad bi divna i ljubazna. Baš mi se dopada to mjesto, pravi etno restoran.
Jednom sam pila vino zimi ispred one vatrice tamo, nisam znala jesam li porumenjela od vina ili vatre [emoji23]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Odlične su bile priganice u Kozak. Odavno nisam bio tamo. Imali su i dobru šljivu uz onu vatru. Uzmeš mašice i pirkaš po njoj. [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Nisam ni ja, čini mi se zadnji put u oktobru 2023.
Taman bih mogla nekad na zimu, još ako snijeg padne, top. [emoji7]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Da
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Prochitah prvo-taman bi mogli...ali trt :joy:
jeo sam zatopa :D
Ne znaš šta je zatop??? Napusti forum [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
da ne znas sta su pihtije pa ajde ali za zatop moras znati.
Guglovah. Jezivo. [emoji846]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
dje ih pomenuh, cini mi se ispovracao bi se, evo vec mi se blago povrace od same pomisli.
Ako ti se i povraća, to će taman bit od pojedenog zatopa. [emoji846][emoji1787]
Čuš zatop, asocira na zatvor [emoji1787]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Čuješ čuješ. Makse mala [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ne biste mi mogli platit da to probam. [emoji4]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
https://media.tenor.com/ic_Z41OV3YIAAAAM/hate-you.gif
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
[emoji846]
Ja stvarno ugrijani ne mogu, ali hladni derem [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
zamisli da se nalazis u kolibi u sumi, napolju je snijeg i -20 stepeni.
Evo pitah chat gpt, reče da je to slično..[emoji846]
https://postimg.cc/2qC8wKtP
Sent from my SM-S23 using Tapatalk