U redu je medoze, skontali so da imas dosta para trenutno... ;) :*
Printable View
Uh, ali osjećanja koje to izaziva.
Milina.
Jesu li nove?ispeglane? :)
Laku noć.
Sad mi se vec prispavalo.
Stizhe me...
pa dje su ti? :P
nemaaaaaaa :), pokusavam sebe da iskonotrolisem, podizem sto manje gotovine, jer sve sto imam u novcanik ptorosim :), ovako se kontrolisem, pa samo placam akrticom i dovoljno kesa kod sebe
Ali osjecaj kad imas u rukama te ispeglane , nove novcanice...uh... :) hahhahaahhah
Ne znam.. Nije me SNAODILO. :/
Ide mi na zivac cila ova tvar sa "kisa-since, kisa-sunce"..
Daj se odluciti vec jednom.
E, sad cu vas sve pozdraviti, za sluchaj da se ne stignemo pozdraviti nAcas, prije nego "pobEgnem", bar na kratko ...jednom lijepom pjesmom (moram, moji ste pa kakvi da ste:P :P :P) :
http://www.youtube.com/watch?v=mAC6iAnII6I
srećan put, sve ti ćetalo, al pobjeć ne moš :lol:
Čitam topice i iz svega saznajem samo jedno: KRKNA DOMINIRA! :)