ne mogu da opisem koliko sam umorna...
Printable View
ne mogu da opisem koliko sam umorna...
Sve bolje. Da se pofalim.
Bilo me sustiglo mojih 25.
Sad sam skoro refresovana.
Gledam na sta da se bacim.
Vrijeme je za CG.
Attachment 66954 radujem se :)))
mmmmmmmmmmmm i ja
I, više nego dovoljno godina kasnije, možda nečija, možda proseda, možda bez ikoga, ti ćeš ugledati belog leptira na jorgovanu, i širom otvoriti prozore mameći ga da ti sobu opraši polenom i prolećem. A ulicom će upravo prolaziti mali Cigan sa violom, videćeš samo drozdovo pero na šeširu kako promiče za šimširom, i začućeš Neku Staru Dobru Nepoznatu Pesmu, koju prvi put slušaš, a godinama je znaš...
I zaplakaćeš istog časa...
I najzad shvatiti kako sam te voleo.
https://lh6.googleusercontent.com/-I..._palacinke.jpg
gle kako su se naredjale, uh <3
http://www.youtube.com/watch?v=y7ruQ...eature=related
Ja nisam hteo da menjam svet deco, meni je ovaj bio dobar, nisam virio u mikroskope, tragajući za virusima neotkrivenim, nisam listao encikopledije, išao na prosek.. Ja sam samo hteo da je volim, u Novom Sadu, na Dunavu, gde je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspustajući one svoje kose, kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mesečine, kao glupe deverike, ja nisam hteo da menjam svet, meni je ovaj bio dobar.. Hteo sam samo da je volim na Novom Sadu, na keju, gledajući je kao tvrdjavu, koja je poražena, posle toliko godina.. I ljubeći je, pod onim mostovima.. Kojih nema više..
Aaaaaaaaaah...aaaaaaAAAAH...aaAAAAAAAAAAAAH...mmmm hh........
UHHHH!!!
Ne znam.
Taman tako :)