Ja odbijam da se predam[emoji3][emoji3][emoji3]
A slazem se sa tobom extravaganca
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Printable View
Ja odbijam da se predam[emoji3][emoji3][emoji3]
A slazem se sa tobom extravaganca
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Безебанције, није ни Њујорк што је некад био. [emoji16]
А биће прије да само године чине своје.
Makse oni su ti svi u fenseraj.
Dođi ti u tajne odaje pakla.Što bi jedan moj drug slobodan reka ovi oženjeni su ka paščad u ćeranje ja moram da ih čuvam na pjacu.Ali ti nisi ta sorta.Ovaj extra voli da posjećuje te teme na outlinove upise na te teme ja da ti rečem.Oni očito kafanu posmatraju đe se osjeća ka što ovaj moj drug opisa oženjene ka paščad u ćeranje ali ti taj nisi.
666 Paradox - YouTube
Infiltriraj se i razbij tu rusku ćeliju :D
Ne bi se s tobom složio Tin Ujević. :)
Tin Ujević - Samo je san stvarnost - YouTube
Sjecate li se ove stvari
Kad me neko pita za domacu omiljenu to je ta, kad kazem ime gledaju me kao duha:)
A dobra je, bas dobra
https://youtu.be/Q2iIL-NGRqQ?si=yJiPnqJf8FLdvGWM
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Ojdoh u aljine
Slusah ih u posusje sad vec prije 4 godine
Bas vrijeme leti
https://youtu.be/jtnDx59-l9E?si=V7FoKFqDo9SqODvC
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Grešiš sinak,grešiš.
Ja ne znam ni ko si ti.Ni ko je bilo ko na forum.Ne znam ni ko su ti drugovi mog drugara koji ih opisa niti sam pitala za imena.Te koje ti opisa kako mene opisa zanimaju imena da ogovaraju.I to čine iza leđa.Ja sve što velim - velim otvoreno.Da sam htjela da ogovaram - napisala bi da ti ne vidiš.
I ka što rekoh zanimljivi su mi sociološki fenomeni.A ko šta po imenu i prezimenu to me odista ne zanima.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ođe samo ti grešiš, zlato. A to radiš tako što ideš npr. na teme koje te ne zanimaju i gledaš šta ko piše i onda uz kafu ili pivo prepričavaš ođe. I ocjenjuješ ko je kakav. Po nekim tvojim načelima. I onda ti je Kameae sad super, a do prije mjesec dana si sve najgore. I to tako ide u krug. A ne vidim da to neko radi tebi, iako si najaktivniji član foruma i ako bi o kome imalo materijala da se piše si ti.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Pa i ti si mi super isto ko i on.Na svoj način.Ne bi komunicirala s tobom da to ne mislim.Bio mi je on super i tad.Meni može da reče ko što god oće ja nemam problem s tim niti to mijenja moje mišljenje o njemu dobro ili manje dobro,loše nemam o nikome jer nisam ni ja savršena daleko od toga.
Bilo bi super da su ljudi u RL više iskreni jedni prema drugima.Recimo da je taj drugar iskren prema svojim drugarima i sebi,a ne meni da se jada.Uostalom razlog što ja volim počesto sama sjesti neđe da ne trpim raznorazna sranja.A što se tiče foruma teško biti ođe najaktivniji naročito na teme koje nikoga ne dotiču.
Odo sad na zenba,pa na vops.Želim i tebi lijep nedeljni dan.
Umpirski! :D
Ja sam već na nekoj šljivi [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
batalio sam cigare, al prije nekog vremena uzeh iqos da probam jer sam pio. dodjoh do toga da kutija dan ne može da mi traje. :joy:
Sent from my iPhone using Tapatalk
Recimo KaemSe bi mi bio super za kafanu,a ti bogme spremaš hranu ka bog. :joy:
Mrtva trka između tebe i Buve.I onog nikole.Ne ljuti se na mene extra nema bića na planeti kome bi ja išta zlo pomislila.Lanem svašta nekad a od takvih čovjek treba najmanje da se čuva.Samu sebe mučim nekad danima da li sam nekoga nešto povrijedila pa i u ovaj VR.Doduše ne vidim razliku.
Čini mi se nekad da se u RL više ljudi foliraju no ođe.
JBT ja i moje filosofiranje.Propustiću zenbu.
Evo jedna pjesmica za tebe uz tu šljivu.
Ambasadori - Dođi u pet do pet (1977)
Vidiš ja sam mislila da je on neki snob i to mu otvoreno rekla.Bože dragi kad se sjetim da sam ispižđela zbog onih video igrica i rekla mu dušu ću na pamuk da ti vadim.A on je onda u jednom trenutku pokazao ne da nije snob ono kad je lutao ulicama Beograda i svuđe sijao svoje sunčarice.Kako me samo dotaklo kad je postavio onu fotku piva u Grčkoj Blue Moon.
A tu je pokazao i da je muško i da zna da primi udarce.Ovo metaforički.I da se izdigne iznad toga.On je mene provocira tamo đe jesam ubitačna a to je spam baš ubijam nekad sa spamovanjem.
Kod njega cijenim što je iskren,prije svega.
I da ti rečem nešto nije ogovoaranje svojstveno isključivo ženama kako ti reče,ona ženturača blah,blah.Ima ga podosta među muške.
Ne bi vjerova kako muško - muško ogovara.Ne bi vjerova koliko sam se borila da neki tim napravim ali dođe mi jedan drugoga da špija reko druže aj ti to tamo đe si naučio nisam ti ja adresa.
Ne bi vjerova koliko su međuljudski odnosi u stvari lažni.Ti koji prate što ti pišeš da bi ti iza leđa nož spucali ništa ti u oči reći neće.Najradije bi voljeli da ti sve izgori.Oni što prate jer im je stalo do tebe ti u oči nešto reču to su ti pravi prijatelji.Recimo tu i tu si ispa smrad.Takve ljude ka bisere treba čuvat u današnje vrijeme prepuno licemjerja.
Jer u današnje vrijeme ti više ne znaš jel pričaš sa čovjekom ili nekom njegovom maskom koju oće da ti proda.I to je tužno,ne da je tužno no pretužno.
I znam da sam više dojadila i bogu i narodu sa Nebojšom Glogovcem ali ovakvih ljudi se sve manje rađa.
Beli beli svet - Glogovac (song) - YouTube
Neđe mi se potajno i sviđa što je Hercegovac jer meni krv neđe tamo vuče.Očeva majka je bila baš takva i toj ženi sve što godine idu dalje mogu u prošlost na svemu da zahvalim.Vazda me neđe nervirala beogradska elita i njihova 8ebena kurtoazija sa majčine strane.Iako mom đedu mogu da zahvalim što mi je rasplamsao ljubav prema ruskim piscima i mnogo čemu.
Ona kad je došla struja u selo je rekla koji će mi đavo struja ja bez struje mogu da živim ka i do sad.Nije dozvoljavala da joj se u kuću unese i plastika.
Najviše je žalila veli meni jednom kad joj njegovi drugovi dođu u goste da djecu poćera u krevet a njih da usluži dok se ta ista ***** joj više nikad nisu u susret ni javili.
Ozbiljne lekcije u život sam ja naučila od te žene.Od žene koja je 4 razreda osnovne škole završila jer u to vrijeme ženama se to nije ni davalo u Crnoj Gori da uče škole.
I evo se otvorih,dušu na dlan štonobisereklo pa nek puca koji gođ oće.
I znam da sam ja toliko sebe otvorila ođe da bi svako svašta mogao da reče ali ne bi mogao reći ništa više o meni što sama ne znam.
A posebno me ne zanima ako puška stoji u junaka koji ođe nikad dušu otvorio nije.Ili nekog junaka koji veli ne mogu ja ka na Buvine postove ne mogu ja ovo podugačko da čitam.Pa nemoj niko te puškom ne ćera da čitaš ali ja čitam.Upijam svaku njegovu riječ jer je blago sasuo.Čitam nekad i iznova to što je napisao neđe.I ako ode s ovog mjesta iznova nije isključeno da ću nešto da pročitam.Jer nije isprazni lik ka dostina koje srijećem svakog bogovetnog dana u RL.I u VR.
Vidiš ja sam prije svega,emotivna.Ne samo emotivna to danas se nešto klasifikuje u HSP.Hypersensitive Person.Ko je u taj kružok čovječanstva što bi rekli Hrvati taj zna što je pakao na zemlji.I kad sam došla na ovaj forum ja nisam o njemu mislila no sam ga kroz emocije proživjela.Nisam ja članove procjenjivala radija ogovaranja i blaćenja no što mi je stalo.Kapiraš,ne kapiraš,nebitno.
Onda sam vidjela kako se gasi.Kako je mrtvac kojem spasa nema koji je na aparate.I mene je to užasno rastužilo.Jer mi je značio u moj najgori mogući period u život da pogasim sve druge društvene mreže.Poželjela sam da mu život udahnem.Da ga razdrmam.No bojim se da će u jednom trenutku jednostavno da,nestane.
I možda je ovo bilo za onu temu što sam otvorila što vam znači forum ali neka ođe nek se izgubi komotno u idiotluke.
Jer po prirodi stvari jes čist idiotizam s moje strane.
E Bokeška mi je uvijek bila za izbjegavanje, ne znam ima li mi mrznije ulice od te u čitavu PG.
Jedino mi se dopada Gostiona 1928, sve što sam jela/pila tu bi mi top. Dopadalo mi se to što nikad nije bila neka gužva, ili se tako zadesilo kad sam dolazila, a i inače volim intimnija mjesta. Mada ruku na srce nisam duže bila možda su se i pokvarili. [emoji848]
Taj restoran inače stalno zovem Salon, valjda zbog Salona 1905 u BG. [emoji23]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Sinoc sam se oduzeo, moglo se bez toga
Danas opet niksicko, na vranjak ga ovako sluze:)
Neka svadja alooo
Inace na Vranjak kaze kad budemo stigli docemo do vas imamo previse posla
Pakao
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...51b8ad84a6.jpg
Đe ti vidiš svađu.
Jesu ti ovo sipali sok od borovnice. :joy: I to onaj na razblaživanje.
2.5 keka
Sprdnja
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Koliko ja posla imam kroz kuću sjutra mi majka dolazi u posjetu da ne rečem inspekciju a ja povukla na očevu stranu pa ođe filosofiram dok paralelno odgovaram na mejlove nekim idiotima iz EU sa njihovim idiotskim projektima.
I onda se pojavi ovaj KaemSe sa čašom nikšićkog i sadržajem boga pitaj čega koji se realno ni za što ne kaje.:joy: Sam đavo.