https://youtu.be/c6qk1AFH9Y4?si=3kzuaTohQGbB3Pc5
Printable View
https://x.com/_peroviceva/status/1952307318885876052
Sent from my iPhone using Tapatalk
Aj što su potkačili Sarandu no usput i Neum. [emoji1787]
Što ti je Balkan.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b0130d9012.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
najljepša. [emoji1171]
https://x.com/daniloo322/status/1952396865175163232
Sent from my iPhone using Tapatalk
Poštuj, veli, svoj talenat.
https://youtu.be/VuyvT9inAf8?si=ZibMBFiWq9gNM6Qv
Pjesma posvecena svim politicarima tako lijepo za slusanje a takve rijeci fenomenalan opis
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Šipak ću ići na koncert Vranjkovića u Botaničkoj bašti.Doći do Beograda je više postala nemoguća misija.
https://www.youtube.com/watch?v=uO0nIW_P728
Što si ti, moja Blue, smanjila psovke? Niđe ih nema, đe god da upadnem?
Meni je drago.. no mi neobično skroz :)
Neki me virus napao lomi me ka niko.Imam i temperaturu, rastura.
Još mi samo treba da je dodatno podižem. :joy:
I što je najgore nisu to psovke no normala u Beogradu sa kojom sam bila prvi susret u šoku,pa mi se primila,pa sam je makla,pa mi se opet probudila.Kao neke poštapalice.
Ahahahaha sad se sjetih faksa ono kao što vi toliko psujete u čemu je problem? :joy: A oni me gledaju zblanuto kao ko psuje? :joy:
Obožavam ove video-e stranaca. :joy:
https://www.youtube.com/watch?v=7P-_8jHUKSI
vazda šako zna dobru pjesmu imat.
https://youtu.be/oNyrRkN5gi0?si=7_E59czs7Pl32rWn
Sent from my iPhone using Tapatalk
Svaki je dan blagoslov.
Baš onako...Blagoslavija...
Ja: sjetio se da neka teta dodaje secer paradajzu pa usao da kazem ne.
Onaj koji je dao najdužu čitulju ili onaj koji drži govor. :joy:
Crni Humor ali tako nekako.
https://www.youtube.com/watch?v=c9v9LdMG_8M
Al' je đavo, ali su mađije
Al' je nešto teže od oboje...
E kuku ChapGPT gata u solju i vele pogađa
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
<3, mrnjau.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...21d76c8bf8.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vjecito pitanje, ko ovo jbe :D
Sent from my BVL-N49 using Tapatalk
Dildo.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk