Joni, oko moje, zebu li ti noge?
Printable View
Joni, oko moje, zebu li ti noge?
Vidite ovo na podne...
Evo zime... https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1e47a65d27.jpg
Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Nestade onaj vjetar što su najavljivali (bez prestanka) :D
https://i.postimg.cc/0yGP5fHD/20230205-164702.jpg
Dosla zima. :D
Sreca sto je februar kratak :)
A baba Marta?
A jes..i to jedno 15 dana
Ostarao si pa zaboravljaš.
Ima i toga. :) Ali dok mogu tri kilometra pjeske sa 15 kila na ledja, uz brdo....ne sjekiraju me godine :)
:) neka, ne hvali se... I ja 303 :p
winter is coming ne stizala tamo ona!
Ovo je zdravlje. Pušti teta Zvone, crkavaćemo dosta od vrućine.
Zdravinaaaaaa :D
Zebu danas tek.
Imam dvije opcije.Da šetam po ovom kijametu ili da ih zavučem ženi pod guz'cu ka što ona stalno radi meni.Da sam svaki put dobio euro kad sam izigrava kokošku sad bih bio bogat...ili ne bi baš bogat ali bi mi lijepo legle[emoji6]
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Pa što čekaš? Počni.
Čekam da đeca zaspu.
Inače,moram i ovo pitati,jer je došlo takvo vrijeme od kad đeca idu u krevet sa mobilnim.
Dešavali vam se da dva tri puta odete u sobu da provjerite jesu đeca zaspala inda vidite da im svijetle ekrani i pomislite:"Kako je lakše bilo nekad kad se moglo na akciju preć 15min posle lijeganja đece"?
Sad nije sigurno ni uru.
Inače,nema nam kolege koji je na temi o vremenu davao i sexualne savjete.Taman sam ga bio zapratio,slušao sve što on śetuje ali ga niđe nema.Ako treba uplatiti kakvu donaciju za više savjeta,nek reče.
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Gledaj to sa vedrije strane. Sad si makar siguran kad ne svijetli ekran da spavaju.
što bi rekao Jakuza, noćas su vuk, međed, zec, kokoška i vidra zajedno spavali
Ne da je bilo ledno, nego samo sam dodavala...ako znam kako se ne uguših ispod ćebadi i jorgana ne viđela se! E necu u Podgoricu grijat spavaću pa HA!
sad sam se obukla ka da sam na vr' Prokletija...odoh u šetnju, prenijeću vam utiske....
Jesi pretekla teta Zvone?
Ja jedva čekam 4 da izađem s posla, da se nadišem vazduha, crkoh danas od kompjutera i zahtjeva.
Joni, jesu li zaspijevala đeca sinoć?
Hahaha,ne vuci me za jezik!
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
hahahahhahahahah Alapy, Joni siromah progovori za sprdnju osta zbog telefona... "treba bre da se pokuša da se ovoj deci oduzmu teljefoni" :D
https://www.instagram.com/reel/CoNzo...MDJmNzVkMjY%3D
inače, izadjoh da prosetam, imala sam dvije kape na glavi i onu trecu koja je na jakni i bila je rezerva, mada mi nije trebala. Pomet bratemada vjetar nije prejako duvao ali LEDIO JE KRV!
Dobri nas sjeverac :D