Ošišaj me, veli, na psihički uravnoteženo.
Printable View
Ošišaj me, veli, na psihički uravnoteženo.
Hahahahaahahah grok brat
https://x.com/grok/status/2021669557...lpm6aoxA_n2W6A
A sto je ovooo
https://x.com/nisic2nisic/status/202...lpm6aoxA_n2W6A
Najjace su mi pevaljke (a i sve zene) koje brane Milicu, tu odmah vidis koliko je sati i da su fukse isto koliko i ona [emoji2]
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
stvarno, koja se polemika otvori, je li kriv otac djeteta mt ili ona, 3 dana na x-u citas svasta, a kad se bolesnom skupljaju pare, nidje nikog
Mene glava zabolje...
ko sad ođe koga je8e???
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Veseli, veli, Barović.
Kakav opis stanja
https://iili.io/qdGekKB.png
Naruči mi ovo obavezno, pa ću ti dati pare
Mada, ne bi me čudilo da budu must-have
Koji ces br? I ja cu sebi 2 para za ne daj boze
Kako otvorih, ne otvorila je, sad mi svuda iskaču.
Trkačice, veli, mrkačice...
https://www.instagram.com/reel/DU6GaetDVF2/?l=1
Japanci u stilu... :D
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...dc251abe81.gif
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Истина. [emoji23]
https://x.com/i/status/2024913648737489359