A i meni se roni i skija i sve mi se...
Printable View
A i meni se roni i skija i sve mi se...
Eto snijega ne fali. Grabi da skijas.
Kako kad radim?
Jedino vikendom, a neću vikendom.. Ne volim.
Ne vikendom na ovu trenutnu potraznju za skijanjem ni u ludilu. Mozda u martu...
Utorak i Srijedu snijeg u Podgoricu po prognozi. Sad ne mora da znači, al opet...
Samo sunce. :heart:
https://i.postimg.cc/R0pcXp2B/20230203-191219.jpg
aoooooooo viđi Žabljak u neđelju i ponedeljak?!
već mi je zima
Krv da ti se sledi... pogotovo poslije 35+ stepeni :D
rekoh li ja ranije, život je nekome majka a nekome maćeha :D
Sto bih ja dala sad da budem na plus 35....
Vele da je u Budvi neki haos od vjetra? Mada sam citala da je i po Vojvodini haos radio...Ovdje na roletnama cujem kako bije...dobri naš sjeverac, nije nam ga godinu bilo! Dobro mi došao :D
U Baru nosi... poceo je vec poslije podne a od tad samo jaca... Nije kataklizma al' dobro ga duva.
Vjetar svaki dan.
Izgleda došao kod rodbine u siti kvart.
https://i.postimg.cc/G2xDN4Y1/20230204-191124.jpg
U tivat nosi sve pred sobom. Ja sam gleda da ne parkiram pored drveca.
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Danas prvi dan da mi je hladno, mogu reci da je pocela zima i kod nas.
Treća mašina, a ljepote :D Kakav dan za čišćenje kuće. Srećom južna strana pa ljepota, puva a ne puva.
Divota za sušenje robe. Meni druga mašina pere. A pripremila sam i treću. Samo sto je meni sjeverna strana ovamo/sjeveroistok, nosi. Morala sam u balkon robu raširit.
Ako kome fali carapa, stiglo je jedno eset komada kod mene u dvoriste.
Zamisli kakav bi bio dan da samo malo manje duva.
Odmaraju na proputovanju
Sent from my 2201117TY using Tapatalk