Je li ovo Hbo izbacen in osnovnog paketa ? Mbox 2.1 valjda..
Printable View
Je li ovo Hbo izbacen in osnovnog paketa ? Mbox 2.1 valjda..
Pretraži ponovo kanale. Ima HBO
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
"Kocka" li vama slika. Zva' me serviser, kaže generalni problem, par dana traje[emoji15]
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Meni traje Bog zna otkad, arene kad gledam sjecka svakih 3.4 sekunde, nema trika da mozes normalno pogledat utakmicu.. I net takodje, po ugovoru imam 100mb/s, a ovih dana ne prelazi 50mb/s.
Zvao sam prije 3dana, lik kaze da je prijavio problem i da ce neko doci al niko dolazio nije, a i kad dodju njihov ucinak je da restartuju modem i ruter, to mogu i sam.. Sramota jedna sto se cini u ovu seljacku drzavu.
Mislis da ti je drzava kriva ili Mtel ???
Mtel na coax ide do 150 a Telemach lagano 500 ene.... toliko i telekom na fiber
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
I ja sam primjetio na arene, isto je sjeckalo dok sam gledao Francusku sinoc. Znaci,moramo ih stisnuti da naprave to. hahahah
Meni Arene, HBO i još neki kanali.
Strause o čemu se radi?
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Evo sad provjeravah, Arene, HBO, PinkPremium, RTL2...
Jačina signala 92
Kvalitet signala varira 95-100
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Arene najvise,ovo ostalo nisam primjetio iskreno a i manje gledamo.
Crtaci su ok,inace bih odmah znao[emoji1787][emoji23]
Sent from my 22101316G using Tapatalk
Sinoc je kochilo na Arene i to stalno.
Cz Mornar do poluvremena nije bilo toliko smetnji kao ranije,al ipak ih bilo...
Sent from my 22101316G using Tapatalk
Nesto sam nacuo da povecaju,al na sajtu imas svw. Mada sve zavisi od lokacije dal ti optika ili koaksal
Sent from my 22101316G using Tapatalk
kad su isključenja, ovaj četvrtak ili onaj sljedeće nedjelje?
Može li neko da provjeri kvalitet i jačinu signala na HRT1, duže vrijeme mi je kvalitet 0, nivo 90
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima li jos neko problema sa internetom od sinoc? Uzasno sporo otvara stranice a nekad cak i potpuno nestane.
Ovo sjeckanje slike na nekim kanalima sam i ja primijetila u zadnjih nedelju dana. Ali ok ako je do nekih radova i apdejta, ali se pitam sto je s internetom i je li do mene nesto ili je i to povezano sa ovim
Danas najviše kockica na TV….
Sent from my iPhone using Tapatalk
prije 3 dana sam prijavio da je nestao signal na msat- , 3 maila sam poslao i 3 puta su obecali da ce brzo neko doci.
To je na selu , stric sam zivi i bez tv- a je "mrtav" . Nevjerovatno je koliko su neprofesionalni , ali nazalost nema druge alternative , jer niko nma arene bez oni , kad pricamo o satelitskoj ...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Ima tcom
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока