Nakon neprospavanih noći.Agonije moje krhke duše nađoh song..konačno!
https://youtu.be/cfLIlP-GAmg?si=FN5hCrKAt31_Adrp
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Printable View
Nakon neprospavanih noći.Agonije moje krhke duše nađoh song..konačno!
https://youtu.be/cfLIlP-GAmg?si=FN5hCrKAt31_Adrp
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Manu je brat
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Oće da te inkorporiraju. :joy:
https://www.youtube.com/watch?v=u3ybWiEUaUU
Oće šipak.
I onda veli joni što ja nar volim da zovem nar.:joy:
A zašto se kaže "aj' u smokve" ?
Zašto baš smokve?
Misli se na ove presječene
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4c04002685.jpg
Sent from my Motorola 8400
Nemam pojma a i ne mogu da naprežem CNS jedan italijan mi je uljepšao dan potvrdio mi je koliko su glupi.Ali,zabavni.Zaista je čudo neviđeno kako su ušli u EU.
Ne moš s njima ništa ozbiljno da pričaš moš samo da ih zajebavaš a ni da primjete.Osim jednog kojeg znam ali on je sa sjevera.Ovi sa juga su crtani film.
A vučko, baš si slikovit', ja opet ne vidim ništa loše ni u presječenim smokvama
Lukavi jesu prodali bi ti muda za bubrege to stoji a sve uz kez od uveta do uveta.
A moras polovine smokve protrljati jedna o drugu da pusti sok da je ukusnija....
Cudo li je priroda od smokve ...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
I tako ti se ja ustao, doruckovao, uzeo supliment magnezijum pa popio kafu, pojeo koju kockicu crne cokolade, bananu, popio cedevitu…i izribao wc solju.
klasican pocetak dana zene domacice, jos samo da krenem u spremanje rucka ali srecom necu. :D
Moja mala nema prednjih zubi kad me ljubi promaja me ubi...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Ako poluuuudiiiim.....
Fabrika automobila Priboj..
https://m.soundcloud.com/vmarkovic/1...ets/fap-ma-ina
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1af998720a.gif
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f2f1d28d47.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sretoh ženu u apoteci, veli nešto: "(...) jezivo..."..
Reko' sebi - Je l' ovo Bloo, falim te...?
..iskulirah, ali drugi put neću, pa da će me pogledat' onako sablaznuto kako to samo NKćanke umiju :)
Slabo ti ja idem u apoteke ne sjećam se kad sam zadnji put bila da ti otklonim sumnje. [emoji3] A tek što gledam da ne komentaripem ništa na takvim mjestima ili marketima.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...93d3e32217.gif
...inače mi je bio šiti dej znači spike i spike na koje bi čovjek reka Deja Vu.Ali nije fak nije.. Dan Mrmota.Osim jednog Italijana bustuje s energijom kao da gledam crtani film dok njega slušam i gledam.
Ka' neka babetina sam. Pih nije me ovo snalazilo