Jesam:joy: Baš zato sam među normalnijim ovđe:joy: Nemo' da nisi zvala na svadbu:joy::joy::joy:
Ali nemoj za kuma, ja sam to 4 puta uradio. I bolje da ti ne kažem krajnji ishod:joy::joy::joy::joy:
Printable View
Neću, ne brini. Imam kuma. Ti dođi da piješ i uživaš.
Ma...čuj rifuzno...ne zezaj...ide za tebe najbolje.
Neće mi te niko prekidat', ja ti jemac dajem. Ne, dok sam ja mlada, a ti kum.
'stiglo proleće moj zaviša. ljubav cveta u proleće.'
dule pacov
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne nosim ništa osim crnog, ali omiljena boja mi je roza.
Kakva asocijacija na jednu numeru iz mog djetinjstva,mama je puštala počesto.Voljela je Miki Jevremovića,baš.
https://www.youtube.com/watch?v=NU-DPaTf6nI
Legla sam prije 20 min.i samo mi neke poruke glupave stižu. Tačno treba ova ***** gasit' ...
Sinoc mi je Matija Cvek rekao da me voli
Tinejdžerko :D
ahhahahaah ribnitza na aparatyy :joy:
Ovo nije vrijeme za lakoću i udobnost.
Vrijeme je da se odvažite i izdržite.
Nema je 100 godina...
a nisam znao da joj je muziku za ovu pjesmu radio Knez...:)
https://www.youtube.com/watch?v=jn7xybZEZMs
Elvisova reinkarnacija
https://youtu.be/e1mOmdykmwI?si=oVu7F43xncVHEt5M
Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk
Sto je nesto bezveze (ako se zivi par dana unaprijed) neki bezveze tmuran period ali ni sta strasno,
cini mi se ovih 10 dana kise pa da se otvore skure, stave ljetnje gume…
Luda bića... ili prosto sličan se sličnom raduje.
https://americannaturalpremium.com/w...60-scaled.jpeg
Kako dobar video.
https://www.youtube.com/watch?v=WmVLcj-XKnM
Jesam li ja jedini koji chetkicu za zube ne drži nikako u toaletu...?
Nego?