Kad coek sjedi na WC solju i prica na telefon..je li on maksimalno postuje ili maksimalno ne postuje tu osobu?
Printable View
Kad coek sjedi na WC solju i prica na telefon..je li on maksimalno postuje ili maksimalno ne postuje tu osobu?
Zavisi od toga sa kime prica :D
- tipa kolege - dobro za probavu :D
- prijatelji (njima je svejedno)
- familija - toliko ih voli da taj sveti trenutak mira i tisine (i skrolanja) preskoci i isprica se sa njima jer nije stigao
moze biti raznih razloga i tumacenja :D
Mene više brine Platinume što si ti otišao sa ovog foruma pravo da ti rečem.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5882b0b103.gif
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Koliko je samo lijep Herceg Novi.
To je u stvari najljepši grad u Crnoj Gori.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
HAHAHAHAHA je li moguce ovo, umirem od smijeha.
https://youtube.com/shorts/Pg8M2RIVM...djDuk4joAkCrx_
Dive se ljudi Kinezima što su napravili most za 6 mjeseci.
A što se u CG završi fakultet za 5 dana nikom ništa...
Alive and kickin'
https://www.youtube.com/watch?v=uB1D9wWxd2w
Proširilo se svuda.
Milena generaaaaacijo mojaaaa, da smo se raaaanije sreli
Praštaj moje inate...
Kako drugi da shvate..
Sebe samu nisam razumela..
:beat:
Tooooliko toga nas djeeeeelii
https://youtu.be/kHaykHfj_J8
kakvu su muziku izvukli, uffff,
sad bih ga kupio na nevidjeno.
Vala mi je došlo da se udam, čisto da vidim kako je :joy:
Vazda možeš poć' u zlataru i sebe prstenovati :D
Pooooluuuudiiii kaooo jaaaa
Uuuuu viiiiiisinamaaaaaa
Zatvori oči nebu šapni
Da zauvijek sa mnom bi letjelaaaaa
oooooooooj
Hahahahahha a nije do prstena. Sama ću ga sebi kupit', ka' sve ostalo. Nego da vidim kako je, da probam i to.
Ako imaš kandidata i imate đe, samo se uselite i počnite da (se) istražujete na svaki način, a jes da me nisi pitala za mišljenje.
Ako ćeš isprobavati na pola, onda bolje nemoj, opet moje mišljenje.
Tako sam i mislila. Imamo đe, vala, to nije problem nikad bio.
Ja bi da isprobam, pa što veli mersi, da vratim ako ne valja. :joy:
Lagano :D
Evo prstenje nek ti bude najmanja briga, jonija ćemo za kuma zvati, a ja evo baš razmišljam da napravim neku crkvu đe su samo Žene glavne, pa sam ti oko toga, ali ne brini i ako se desi neko nasilje mi smo ti old skuL - na trg razgaćiti pa sve prutem po guzica do krvi.
Kum samo ište bocu vina,4min za govor na svadbu i da mu se vrate burme ako proba ne uspije.Fiskalni ću sačuvati.
Sent from my 2201117TY using Tapatalk