20e pasta sonax za stakla.
12e ovaj nastavak za polirku (samo za staklo) pa da vidimo to čudo.
https://i.postimg.cc/MTwDykDh/20240409-192924.jpg
Printable View
20e pasta sonax za stakla.
12e ovaj nastavak za polirku (samo za staklo) pa da vidimo to čudo.
https://i.postimg.cc/MTwDykDh/20240409-192924.jpg
Odmah nakon toga ces traziti pomoc od Tica.
Lakse mu je da skine onaj indigo sa stakla :)
Koliko uopste kosta poliranje soferke?
Sent from my phone
imam jedan problem sa pajerom zadnjih mjesec dana, a koji mi realno ne smeta tokom voznje ali ne mogu da provalim o cemu se radi...
kad je auto hladno jednostavno nece da primi gas, dodje do 2000rpm i tu ga drzi...ako krene da se vozi nema snage, slabo ubrzava i ako drzim gas pritisnut u jednom momentu pocne da bas dobro da dimi, crni dim...
sve to traje prvih da ne kazem par minuta, onog momenta kad u leru npr dodam gas i on preskoci 2300rpm, sve pocne da radi kako treba...
moze li biti da dok stoji da neka od dizni ili neko crijevo nije dobro stegnuto pa da tu napravi neki vazdusni cep ili nesto slicno? da vrati naftu???
Bilo koje auto bilo koji motor bilo koje godište?
Bobine.
https://youtu.be/oCwqLpbyazM?si=C80C2p3QKGKTL2jx
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Jel moguce da je u Mercedes Citan pikap srce od Renoa :)
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Moze komentar nekog iskusnog majstora
2001 godiste je auto posla je lamela , set kvacila mi je ponudjeno da uradim reparaciju , ako bude izvodljivo.
Dal se isplati to raditi ili je rajetnije novo staviti.
Da ne bude posle sto ne platis na mostu platices na Cupriji.
A opet ako moze da se ustedi a shvatio sam da moze dosta ,pa da vidimo.
Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
A može li komentar koje vozilo je u pitanju?
Ne koštaju jednako set kvačila za Fiat Multiplu i Jaguar XKR.
Je li ti treslo auto kad si kretao, ili je samo pojelo lamelu?
Na danasnje cijene reparacija? Bez ako je kakav raritet...
A kolika je cijena te reparacije ? Cisto info da se stavi na papir
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Gdje ste radili dopunu freona r1234 yf
Znam da je skup ali provjereno gdje ga pune a ne obicni freon
Sent from my SM-S908E using Tapatalk
Samo.novo koliko god da je, ne pitaj me kako znam.
Mene je jedan majstor nagovorio da repariram jer mi je jeftinije, pa kad sam trebao uzbrdo da krenem auto se raspada dok krene. Odma sam narucio sve novo, i evo godinama bez problema.
Sent from my iPad using Tapatalk
120e mi bi kvacilo za Berlinga prije po godine u Kvantex, Luk. Ne vjerujem ni da je za Korsu neka razlika.
trebao sam da punim na skodu taj freon i zvao nekoliko preporucenih servisa i pune od 120e do 170e,popricao sa jednim majstorom sto ga znam i rece mi da uglavnom svi pune obicni plin a naplacuju kao da pune ovaj skupi,odveo u ovlasceni i naplatili 250e punjenje