da zaključimo '24 kako valja i dolikuje, jel te.
<3
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d1cb8022e4.jpg
https://youtu.be/S8YXK5WIf3w?si=NNtXSSVHrnpcuBfL
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
da zaključimo '24 kako valja i dolikuje, jel te.
<3
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d1cb8022e4.jpg
https://youtu.be/S8YXK5WIf3w?si=NNtXSSVHrnpcuBfL
Sent from my iPhone using Tapatalk
Strašan red ispred CKB banke,ja:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b2d3d41c1d.gif
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...18bfdc2be9.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Sad znam kako je u Ukrajinu LIVE,ali sva sreća samo zvučno.JBT što je s ovim narodom.
Sva pića su litar, samo je rakija kilo. .
Tačnije sva pića su u alc VOL% samo rakiju ođe računaju u grade da im bude lakše valjda ka da leše liker.
Sačuvajmo pamet. I planet.
Moooja si
Moooja si
..makar te nikad ne dočekaoo...
Ajte sa srećom vam ovi praznici... I ne dozvolite da vas drugi farbaju.. umjesto toga, farbajte se sami.. :dring:
Sve najljepše u novoj godin. Sreće i zdravlja ostalo će samo po sebi doći...
Sve najbolje, drugari, radi li kiśeli kupus jutros?
Zadnji put sam pio prošle godine.
Staram?
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Pametnije i bistrije...Alkohol je prevara.
u moru splačina treba biti Bodiroga. [emoji4]
https://sportklub.n1info.rs/kosarka/...-godinu-video/
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a718da1953.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Zanimljivo kako u Srbiji ne koriste tu riječ.Splačina.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
@technus odslušaj strašna pozadina iza one numere ruski voz.Morao je da dobije dozvolu od generalštaba za turneju drugo imao je tremu jer u Harkovu niko nije čuo za njega.A rekli su mu opušti se njima je nebitno jel utakmica,film ili neka svirka ko dolazi. [emoji1787] Kako je taj sovjetski savez bio u stvari jeziv nekako zatvoren a ljudi su samo željeli da imaju nešto kao i ostatak svijeta.
https://youtu.be/E0D_wMKvtX8?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
ne znam, kiti, u kojoj zemlji jedete trapist, ali kod nas jedete meso
https://i.postimg.cc/htcHPLqD/IMG-4771.jpg
Kad bi cijele ali cijele godine radio stanice u CG imale ovakav muzički program možda bi bilo nade za nas.Prosto ne mogu da vjerujem kako kvalitetnu muziku imaju na lager a ujedno me užasa da istu puštaju samo na dane žalosti.
E ne znam.
Tirana aerodrom danas
Valjala bi jedna grupa koja ce se zvati zloupotreba drzavnih resursahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5d46313531.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Je li moguće da žena ne zaklapa po vas dan....
Ne moze, ne moze stat[emoji55]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Priča u snu garant.