Kako vas on sve skupa zajebava. :joy:
Printable View
Hahahahahaha
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Dok se mi ovđe šalimo i avetamo ka nekakve kokoške, njemu je momak već trudan.
Dzoni je prvi covjek koji je pomijesao cirilicu i latinicu uz pomoc algoritma a vi pokusavate da se posprdate, neumjesno.
Ajmo opet da se vratimo na ozbiljne teme i udaljimo se od forumskih idiotizama prozivki.Kako je holivud napravio čudo na platno: :D:joy:
https://www.youtube.com/watch?v=67vbA5ZJdKQ
BosTON Dinamic.
Nesto sam propustio.. e jbg
Послато са 23043RP34G помоћу Тапатока
Ivanovic je izgleda kupio pola vojvodine ko saric evo tri dana obilaze mu imovinu..
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Godisnji odmor be like:
https://youtube.com/shorts/_Vw8Kv3Wr...vXw1_LvlmGBAaV
Ma bitno je da ne propuštaš neke drolje koje meni podmećeš jer si zagriza se u porn habove i to i kladionice i što sve ne, rođaće.
https://youtube.com/shorts/idCY4fv8np8?feature=shared
Ima li lazanja noćas? :joy:
https://youtu.be/0icVmRYDFeA
luigi decintare
cudan tip
veoma cudan tip.
Vezite ovo.. :D
Послато са 23043RP34G помоћу Тапатока
Nista ne kapiram.. iako bi izgleda trebalo :D
Послато са 23043RP34G помоћу Тапатока
@Raquel kidaju li ga demoni?
A što bi ti skapira išta kad ođe si doša da pratiš nakve kurave u ime Jelene neke i da meni istoj takvu pripajaš u amanet.A onda utekneš.
Iako je ona žrtva nakvog manijaka a ono jes sama se sjebala što mu je nešto slike slala.
Sjebala se i neka što je jedan bombom raznio,Kovačevićka kvartaš jedan je bombom raznio u sto komada pa su joj djelove tijela skupljali po terasama.
I ja da ti rečem baš me čudi da ti nakon svega toga apsolutno ništa ne kapiraš no se praviš neznaveno mutav.
Zna cio Nikšić kad je Kovačivićku jedan kvartaš bombom raznio u stotine komada ne pravi se mutav da te zamolim na te teme.
E ne znam---shto bi ovo...
I meni je.
Fitilj kratak.
Tempirana bomba...ali sa tajmerom sa aliexpresa
Sent from my 2201117TY using Tapatalk