Pun mjesec :)
Printable View
Pun mjesec :)
Vreme kada vilenjaci izlaze napolje i odnose obucu siromasnima.
Razgovarate li i vi nekad sa njim i pozelite mu ponekad zelju, ili to samo ja radim? Nas dvojica se strasno druzimo i uvjek se lijepo ispricamo kada se pojavi svakog mjeseca. A ovog mjeseca cak dva puta. :)
Redovno se ispričamo, i mislim da me u tom trenu jedino on ne gleda čudno. Danas je sestra kinula u njegovom pravcu, ja ga molila za izvinjenje :)
Odgovorio je - ma daj...opušteno :)
(kakav lik, taj mjesec... neviđen)
Mene uvijek tjera na duboke misli i izaziva insomniju od koje inace ne patim osim kad je on u punom svom sjaju...
Ok, dobro, nisam jedina. :D
Mislim, Shone, da nisi toliko srećan povodom Saturna, koji je tu do septembra. Hahahaha. Gad mali. :D
Ne, ok je ovog puta, sad je tu samo da vidi kako se snalazimo i da li smo naucili to sto nas je on ucio jedno vrijeme. Necemo ga ni osjetiti. ;)
Nadam se da neće ispitivati, bila sam loš đak. :hopelessness::rolleyes:
http://www.youtube.com/watch?v=O8RhZDGLEXM
Majstorstvo me čini srećnim. Mada je zadovoljnim bolja riječ. Nekako mi je sreća povezana sa loto izvlačenjima...više sreće u narednom kolu i to...
Kad se stvari srede same od sebe.
Ostale su jos dvije... Samo.
Drzim fige.
Bar jos jedna.
Kad stvari krenu na bolje, krenu sve odjednom... dobro je :)
kada se naspavam vise... Inace imam tendenciju da citav zivot se rano budim. Ali posljednja cetiri mjeseca otkako sam dijete dobio mi uzimaju danak u krvi sto se spavanja tice :)
Tako da kada se naspavam, to me cini srecnim :P :) haha
Viđi ovih vukodlaka,Noir,Fidel,sh0ne...
Opušteno, sad je mlad mjesec...ne brini :)
Rodio je bijeli luk ove godine,ne brinem :-)
Poslato sa Garret turbine.
Tango :)
valjda ovako i treba, jedno po jedno i redom lijepo sve dolazi na svoje mjesto...što znam, baš sam nešto srećna....ne razumijem se u horoskope, ali ako to ima neke veze mars ili "nešto" mi je bilo retrog(r)adno :D e, ovo me čini srećnom :encouragement: :encouragement: :encouragement:
Mir, ljubav i postovanje :)
Planina.
munci iz alajv!
:love-struck:
http://devetmeseci.net/pogledajte-kako-nastaje-zivot/