Kad čujem ovu đečinu krsta mi, a prekrstit se ne umiju
Printable View
Kad čujem ovu đečinu krsta mi, a prekrstit se ne umiju
noćas Rozga u urban <3
https://media4.giphy.com/media/g3k2Z...5KR7/giphy.gif
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja garantujem da je sve vec rezervisano. Jel se i dalje tamo skupljaju sponzoruse?
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
ada, kakvo je to pitanje Tripli :D procenat kuvanija glava u odnosu na ostatak lokala u PG je manji, zato volim tamo poć'.
doduše, Džejla pjeva u Welder brzo, tamo je procenat kuvanih glava vazda veliki. al, jbg. Džejla je u pitanju :D
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako je kul kad muškarac ima dužu kosu od jedinice,dvojke i to.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Hrabri Pistolero, Picolero...
Je li vam ljepsa Jildiz ili Kumru?
Maže li se to na 'leba? :D
Ovaj CZ99 zastave je greškom dobio to ime jer je odrađen '89 i to greškom Amera.
Koja je bombardovala Zastavu '99.Kakva parodija.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Jel moguće da je i ovaj Ivanović porijeklom iz Crne Gore.
Enivej.
On kad kosi to mu je forhend,a kad vraća kosu to mu je bekend jer je porijeklom sa Durmitora. [emoji1787]
https://youtu.be/jHVWsIR8L6g?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Najlošija fora ikad
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Odlična fora ko se ne vrEđa.
Sjecam se jednom muka mi bilo u wc u skoli da seerem i ja ti od skole sve do kuce puni sprint.. Noge bole, grcevi vataju oce da popusti al se nisam dao i sve do onog osjecaja kad vidis da nije upaljeno svijetlo u wc i onog osjecaja kad sjednes na solju.. Top 3
Prastajte eto
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Treba si se u*rat u školu/metaforički/ ali si bija mnogo kulturan dečko.
Praštaj eto.
Kakav slatkiš.Što smo mi u Crnoj Gori okruženi teškim sirovinčinama/podjebantima a e seljoberčinama da mi je znati.
https://youtu.be/zbSRorEWtwI?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Trska na vetru. Svaki dan.
https://youtu.be/8w9KVseFYH0?si=SshwRStKhgcin3ta
Sent from my iPhone using Tapatalk
State of mind. Natural elegance.
kako sam umoran, e živote pokvareni džojstiku
Kako?