Slobodno ne, samo dosipaš 'tečnosti' kad omanji:joy: Čisto da znaš, Kinezi ovime liječe sve od tumora do neplodnosti, pazi na količine:joy:
Printable View
Liječi li mamurluk? [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ja se slažem, ali onda nema prekida [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Po Bokeski žižula [emoji3] jesu ovo nadosle ili su bile ovako fino krupne prije nego si ih ubacio?
Kod mene ove godine rodila zizula sto nije nikad, krcato.
Masa je mladica izasla, dosta sam ih presadio pa cemo vidjet kako ce ici.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Nisu nadošle. Na fotografiji izgledaju veće nego što jesu. Finu aromu daju.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Uzeh ovu staklenu bazu za budući terarijum.Znači koliko emocije za ove kamenčiće sa omiljene plaže u Novi a biljčice će biti sa Trebjese kad malo dođe sunčanije vrijeme.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d1198ef1a7.jpg
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Krupac [emoji2]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...371b24c11e.jpg
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Vidjeh uživo na ovu temu kod nas jedan što radi s tim imat će predavanje.Zanimljivo koga zanima kompostiranje ja bih prvo eksperimentalno.
https://bokashicompost.be/en/em-effe...IWSB-yBBq12gAp
A kad sam već tu ova tema bez ljepote na slici može. :) Obožavam.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...bb1e7c2933.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...14b8a5a65c.jpg
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Da krenem barem ove dvije biljčice a ovo prvo jasno što je. :)
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...43384973e6.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0c74501342.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b35d4703dd.jpg
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Nisam znala gdje ovo da postavim, neka ovdje.
https://www.youtube.com/watch?v=RtHEYxsMX34
Jel probao ko ovo povrće bez motike [emoji1787]
https://youtu.be/x13hqdivhx0?si=uYin45YQ2NIEl_4-
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Ođe ima malo detaljnije.
https://vutropedija.com/hidroponski-uzgoj/
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a9dd3986be.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...343a17e681.jpg
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ovo je pravo za nas Crnogorce [emoji28][emoji28][emoji28]
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Eto ideja da pitamo Golubovića da uveze probni ekvajpment i odradi neku promociju. :joy: Da vidimo jel pije vodu.
Šalu na stranu bojim se da je ovo mnogo zajebanije no što izgleda da je jednostavno ali u suštini kao i u svemu sjeme je najbitnije.
Bravo kolega. Ja ne mogu stici moje da slikam. Obicno ostavim telefon radimo. U nadi da sjeitit da izbacim koju sliku
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Stigoh na kratko da slikam. Sada kada pocne da svjeta i sadnja povrca vise slikahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ae99d54fb3.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c550bd69cd.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...91fe84cddf.jpg
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Đe uzimaš sjeme za luk?
U poljopr.apoteci mislim da je bila Kalija.
Domace je bilo preskupo iz Crmnice oko 25€/kg.
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Ma nisu normalni iskreno. Mi uvjek sadimo od 3-4 kg,dosta se pojede kao mlado ,svi ga volimo,tako da nismo kupili ni za glavice ovo domace eto prvi put posle toliko godina. Stvarno je previse.
Zna li neko ima li gdje da se nadje sugar baby sjeme Lubenice?
Nemogu nac, samo nalazim standardnu crimson sweet
U Ulcinju pogledaj kod pijace,imas poljoop.apoteku.
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk