imas li ti dje kakav servis prijatelju? Jer evo ni gugl nema informacije kakve ti imas, pa da znam dje da vodim auto kad zariba :D
Printable View
Takumi na Jeep Grand Cherokee 2012 greška C1438, bi li uzeo da radiš? :)
Aaa vec bira koja auta da servisira, pu pu daleko bilo da nije kojom nogom u sektu usao?! :) :D
nema para od ovija kola brt samo od bembvea
A ono realno i jeste istina da majstori biraju koja ce kola da rade, i da moras da se molis iako ces da platis :)
Ja imam problem vec duze vrijeme da mi volan trese kada kocim,nekad ne trese nekad trese i na 60kmh a nekad preko 100kmh, samo kad kocim, kod koga god sam bio nagadjaju, najbolje da kupim nove felne, gume, opet nove diskove i plocice ili cijeli prednji trap.. tako i sam znam da vise nece da trese.
Pa imas krive diskove, kapiraši?
Siguran si da je do diskova? Textar stavljeni, ne znam ima li 20k km?
Koje plocice za kocnice preporucujete opel astra h je u pitanju?
Sent from my iPhone using Tapatalk
koji je razlog brusenja part numbera?
uzeh hutchinson stopu motora, izbrusen je i reno logo i part number?
https://i.postimg.cc/zBHs7JsF/IMG-9215.jpg
Novo ili polovno? Možda je sa ukradenog automobila?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nova iz prodavnice, ja je otpakovao iz celofana...
Ovo ti je znak da si dobio nispe.
Reparirana, zato je tako.
HaHaHa, pakao šta se radi[emoji23]
Nema smisla da miču to.
Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
gugl kaze da je OEM proizvodjac, ali ako se prodaje u obicne radnje, ne smije da ima oem part number i logo
Nije to bas tako. Blueprint prepakuje, Continental prepakuje pa ne micu logo.
Hutchinson je mala privreda.
Ima li dje da se uzme novi mikroprekidac gepeka za e46 99?
Послато са SM-S918B помоћу Тапатока
Na auto su mi gume 215/55/18.
Mogu li staviti 225/60 ili neku sličnu dimenziju?
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Trošiće ti više [emoji16]
Piše ti u manual ili na stikeru na vrata/rezervoar.
Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk