Eto si se izvukao...
Printable View
U životu ne bi stavila tetovažu pa ni mog omiljenog sazviježđa đe Sirijus a ne nekog poslanika umotvorinu. [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Zbog najljepše zvijezde na noćnom nebu.
https://youtu.be/X7otJuJ_7Wk?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Zato se i prevodi u duhu jezika. Neke je baš nemoguće prevesti bukvalno.
Kako bi prevela ubila me promaja?
Ne znam kako bi to shvatili kad bi prevela. :joy:
Dje je lada zabogaa
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
en ka ce ge 109 :D
Ne kapiram što ovi turisti u grupe Kinezi nose one maske za covid da ne znaju oni nešto što vas svijet ne zna.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ko se na vareniku opeče, taj i u jogurt duva...
E kleta kako trosi :D
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
To sam pretpostavila zapravo no nisu u Šangaj.
A nisu ni u Pljevlja sorry za crni humor.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Navika.
Navike su gadna stvar.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Procedura.
Nije lako biti Kinez.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Naogon za samoodržanjem.
Kineska Lada @shakal23 [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk