Bolex
Printable View
Oce li škoditi što autu da dopunim akumulator dok je prikopcan na kleme (necu ga skidati da ne izgubim kod) mercedes w 169?
Sent from my 2201123G using Tapatalk
Prelistaj user guide vjerovatno imas vise modova i to
neko da provjeri
OE 77 11 000 998
0W-20 ide u onog Citraća, đe ima da se kupi ova gradacija?
I za koje filtere rekoste da su dobri?
Sent from my SM-S901E using Tapatalk
Hvala, našao sam kod Novice Ravenol [emoji846]
Sent from my SM-S901E using Tapatalk
Mogu li sam ovo da sredim? Nemora perfektno ne smeta mi puno, samo da nije palo ovako?
https://i.ibb.co/TwDWckR/IMG-20230919-151036-110.jpg
https://i.ibb.co/rFJc3J7/IMG-20230919-151037-452.jpg
https://i.ibb.co/hsrCCpP/IMG-20230919-151604-928.jpg
https://i.ibb.co/TtqwDGx/IMG-20230919-151606-654.jpg
Mozes naravno - skines kroviste, skines staro platno, celicnom cetkom ocistis ostatke od ljepila po krovistu, ocistis malo, kupis ljepilo, spatulicu, platno po izboru i udri
Imao si ljepilo za tekstil u Okov, sprej Tessa mislim da je bio...
Naprskas na kroviste, i neko ti pomogne da ga nategnes samo fino preko...i to je to
i ustedio si 70 eura....
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Odjednom mi se pojavilo ovo na autu u toku vožnje, sve radi normalno. Auto se redovno održava.
Opel Corsa, 1.4 benzin, 2015.godiste, presla 106K km
Ima li neko prijedlog gdje da ga povedem sjutra (Podgorica) ? U nedjelju treba da idem na put pa bi bilo odlično ako mogu ovo da riješim sjutra.
https://i.postimg.cc/ZntPbX3H/IMG-20230921-212735.jpg
Sent from my MAR-AL00 using Tapatalk
Daj kontakt i zadrzi gas i kocnicu u isto vrijeme, ocitace ti neke kodove, unesi ih na google i tacno ces znati sto je…
Sent from my iPhone using Tapatalk
Je li 1.4 benzinac?
Ti motori imaju vise problema a jedan od njih je karbon i od toga stradaju, posebno turbaci.
Jesi li primijetio neravnomjeran ler?