Ti si moj omiljeni cinik na forumu ne pomažeš. [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Printable View
Ti si moj omiljeni cinik na forumu ne pomažeš. [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Osjetila si dobro, na zapadu to isfolirano djeluje makar kod ovih kouceva. Licno vidim to kao postavljanje granice kod ljudi koji su energetski vampiri i nemaju osjecaja, iznose svoje probleme kako bi igrali na tu kartu. S razumnim ljudima se lako dogovoriti
Okey to je ono cilj ne bira sredstva.Imam dosta susreta sa prodavcima na veliko morala sam da provalim sve tehnike manipulacije.Uglavnom dolaze baš iz tog reona.
Ovo o čemu ti pričaš je transakciona analiza recimo kad ljudi uzimaju različite uloge što u vezama,što u prijateljstvu,što sa kolegama.
Bernova knjiga Koju Igru Igraš u to ime je fenomenalna.
Ta knjiga je idealna da prepoznaš ko koju igru igra no mi ne daje odgovor asertivne komunikacije.
Možda ne znam..možda je kod mene problem što mi na kraju krajeva najveći problem što kad me neko laže,folira se,i slično ne mogu da "odolim" da velim koga ti JBT zajebavaš.Previše sam direktna,previše u full kontakt jel to priroda koja može da se mijenja ne znam.Ako ipak može mislim u moj slučaj da je jebeno zajebano.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Citam samo kratke veli postove
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Ništa onda, da se ne pišu četrdesetodnevni postovi.
JBG.
Jes pročita?
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Procitao sam samo ovo JBT
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Znam.
Ne znam za knjigu, pokusavam shvatiti to za transakcionu analizu. To sto si direktna i jeste dio asertivnog govora. Ali on podrazumijeva da te ne ponesu emocije, vec s postovanjem jasno naznacis sto mozes, zelis i ljudi tu prosto stanu. U fazonu 'u potpunosti vas razumijem, i zao mi je sto je tako, ali prosto to prelazi moja ovlascenja/mogucnosti/stogod' bez foliranja.
Da, emocije me uvijek na kraju zajebu.Ili da rečem da me zajebavaju vas cijeli život koliko god pokušavam razum da stavim iznad njih.
Ali su mi jebeno emocije vazda jače od razuma.
Dec it.
Ada sve ljude. Vidji samo forum, sve prsti od emocija :joy:
Gledam forum naš lijepi,
zapostavili su književnost,nauku i filosofiju,
koplja lome,
dok se ne slome,
jutrom se bude da se počaste.
Ti bot,ti skot,
ja car,prvak skokom u dalj.
Đetić postavlja muziku za dušu,
na iz raznih medija se redovni hvataju za gušu.
Networkmaster od ranoj jutra crnu hroniku čita ali za to masu boli ..ita.
Ljuka se preda meditaciji,
ja se predah na tren militarizaciji.
Mojsije obilazi piramide po Mexicu,
dok drugi kupuje igračke po dexicu.
Mylene je našla novu fotku abstraktnu,
dok joj Buggy predlaže savršenu tašnu aktnu.
Oglasi od ranog jutra bruje,
kupujem,prodajem,rasprodajem se gotovo čuje.
Ko je šta jeo ko je šta pio to je lijepo na forum uteFterio.
To? :D
Raspasoj :D
Bluemoonče.. da te "naučim".. kad te optužuju da spamuješ, samo reci da TI NIKAD ne spamuješ. Uostalom, da spamuješ, odavno bi bila banovana.
Ako malo i pređeš liniju, u okviru posta daš i neku korisnu informaciju. Tako da, u najgorem slučaju je fifti-fifti.
I opušteno, ne moraš na svaku prozivku da odgovoriš. Provokatori to ne zaslužuju.
:šaljem_ljubav: takoreći.
Mylene spamujem žešće ali imam veze.Zaebavam se.Raspištolj.
https://youtu.be/16y1AkoZkmQ?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Koliko ljubavi na jednom mjestu... Preslatko :heart:
Lijepo je vidjet kad zene paze jedna na drugu :)
Kako nije... Samo što se zaista rijetko viđa.
Vodila sam forum đe su članovi bili isključivo muškarci,ali isključivo muškarci tako da sam se dobro kalila i iskalila. :D
Da ne pomisli ko što bio je to forum o pićima.
Sebe pitaj. [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Pitam...ili je to prvo ili ide dioptrija josh u +
Ništa nisam ovog puta editovala.
Ako to pitaš.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Koja je muka na ljude koji ne umiju da śedu na svoje mjesto u bioskop
Necete vjerovat da osim one uzas grcke raspad muzike, grci imaju sasvim dobar rock
Ja odusevljen, piva ide glatko
Sent from my SM-S918B using Tapatalk