Ljudi su nepopravljivi
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Printable View
Ljudi su nepopravljivi
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Da se spava, nema što...
Kakav dan za ispijanje kafe jedno 2-3h kraj mora, pa onda neki lagani ručkić i vino, smirila bi mi se svaka ćelija
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
"Živimo i kreirajmo ono što možemo u realnosti, i maštajmo o toj lijepoj budućnosti.
Bez straha."
mnogo lijepih žena, malo kuvanih glava. fino se popilo, džejla razbila. sasvim dovoljno za petak
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9c97d02e87.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
kako me ovaj chatgpt savrseni razumije
Pustio sam frizerku da me osisa kako ona oce, gore 1 a sa strane 01010101.
U decimalne gore 1 a sa strane 85
0.5
pa ga napisi bez tackice.
ja bih pisao 01010101010101 dok ne ukapira sta sam mislio.
Najjace je kad pokazu frizerima sliku Ronalda ili nekog fudbalera
Na šta, veli, najviše trošite vrijeme.
Na društvene mreže ti je ka u paučinu.
Porno filmovi loše utiču na mlade, jer stvaraju lažnu sliku da je lako doć do električara i vodoinstalatera...
Ne pamtim kad sam vidio u pornicu elektricara i vodoinstalatera.. mada okle cu i znat sta im je primarno zanimanje
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Primarno im je da se zanimaju oko one rabote.
Ima ljudi koji idu u kafanu ka na posao...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
A kako vi podnosite to što nemamo pojma o životu i uglavnom ne znamo što radimo?
Radimo što moramo a najbolje se osjećamo kad radimo što ne moramo.
Homo sapiens ridikulus.
How long has it been since you've been sprayed? :joy:
https://x.com/thepast1900s/status/1843063477667237965
Ovo jutro kao obecano. Da vidimo za koga.