Standard po JNA sređivanje polica je tarifa u korelaciji u koju si službu. [emoji1787] I koje i čije police sređuješ.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Printable View
Imam dosta onog dijela za vješanje. Koliko je to?
Odjel za vješanje.Joni je kriv on i njegove slobodne asocijacije.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
I pošto uzimam miješano kod Paše, to ti je da ti mene častiš sledeći put slaganje.
Kakav Pasha i njegovo meso?!?Fala ti na priganice.Ništa od dogovora(kompenzacije)
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ne, ja volim da peglam.
Peglanje po tarifi JNA.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Pashino(i njemu slično) meso ne preferiram.Ni miješano ni ikakvo.[emoji857]
PS.Pogledati naslov teme.Nije "mjesto gdje se dobro jede",no "...miiisli..."
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
E vala joni, nisam se tome nadala. Onda ćeš neku salatu dobit i to je to.
...ka salate.
Aj zdra'o.Pada mi koncetracija.A i žena će mi brzo s posla.Nastupa black out ili radio silence,što bi pomorci rekli
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ajde, ajde... Pisni sad ako smiješ.
. . . _ _ _ . . .
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ovo ti je alapača da šalje S.O.S. signale u morzeov kod. [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Treba li tebi?
Kozne?
wulfy === Vučić ?:thinking:
Težimo da se uravnotežimo.
Nosam..
oni hrabriji izuste "do vraga"
Otkad su ukinuli u skole cupanje zulufa sve je veci broj vrsnjackog nasilja ...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk