par podgoričana kojima je vrh života bokeška na fb komentarisa izgled Margot. tako to biva, vjerovatno
https://x.com/SRKoprivica/status/1830150585573654740
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
par podgoričana kojima je vrh života bokeška na fb komentarisa izgled Margot. tako to biva, vjerovatno
https://x.com/SRKoprivica/status/1830150585573654740
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema mi mrznije ulice od Bokeške definitivno
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Genijalno: who cares what is real. [emoji3]
https://youtube.com/shorts/5uiHXBRDHhk?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Svasta ...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e0a46fc99b.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...abee8723ff.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Danas uživanje, slobodan dan, sio na motocikl, napravio đir bez plana (nekoliko stotina kilometara), stao da večerem, kuckam na telefon (između ostalog i ovu poruku), jedem ukusnu hranu... a sto do mene teška priča, bar da su tiši... No saznadoh da je Bizmark Srbin, da su Nijemci 1941 god. prvo bombardovali muzej u Beogradu kako bi zatrli kulturu srba, da je... Ma, ne morate sve da znate.
Sent from my Motorola 8400
Neđe neko prosuo priču da je zlatni hari poter iz kinder jajeta, ili iz nečeg drugog, kolekcionarski primjerak i da košta oko 3 hiljade eura. Pa se ljudi sprdaju tome kad naiđu na zlatnog potera.
A može bit i da sam promašio i da stvarno vrijedi toliko, nisam baš u toku sa modernim forama.
Jos par danah
https://www.vijesti.me/zabava/muzika...-pola-zdravlja
Ja sam sa slemom od jutros.. Pocelo je
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Kakvim šlemom? [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ovakavhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...80dcde99e2.jpg
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Slab je to šlem za današnjice mislim. [emoji3]
Enivej.
Definicija debilizma:
https://youtu.be/aPSRjdfiul4?feature=shared
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...cbd4683fe0.jpg
Kako ovi Ameri i Englezi vladaju svijetom nikad mi neće biti jasno.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Nego ne rekoste mi kad cete vas dvoje da izadjete na ono pice ?
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Upravo je pijem ako mi vjerujes
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Znam. :joy:
E sad. :D
https://youtu.be/-lkCsKXAxfo?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Gledam nešto ove objave na instagram jutros na zoru, kakvi su ovo ispraćaji u školu, ka da idu u vojsku...
samo što je napisao ovu pjesmu, dovoljno bi bilo. o političkim angažmanima ne bih
https://youtu.be/3GMOn-3R-oQ?si=3paJCB4M9XINfBZ7
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://youtu.be/eWEwYJNALTs?si=MiN7GTd-imHP8TeO
Ode i on
Sent from my SM-S918B using Tapatalk