Дејв Гогинс лајкс тхис.
Printable View
Nikad ti ne bih rodila dijete –
topli lopovluk ljubavi.
Ti još žudiš majčinu sisu,
i ribe koje joj sijevaju u mlijeku,
klizaju ti po grlu ajkule i lucevi,
a tvoje tijelo dječaka narasta,
puni se mašću i kostima,
gojiš se od majčinih želja,
sva tvoja zrelost je mlječna,
zubi ti se cijede u potocima.
Kako se spustamo u ponosu, tako rastemo u slavi.
Carl Gustav Jung
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Sve savrseno, od muzike, ambijenta i ove prelijepe pjevacice, vazda se vratim ponekad na ovaj video. I ova prva pjesma "Dilleme" je odlicna, no se treba skoncentrisat na zuvk pored ove ljepotice :) Oba albuma su im u ovom stilu, nisu losi ali daleko bolje zvuce uzivo nego na albumima.
https://www.youtube.com/watch?v=dzgEjZyN9ec
Dobih nekije karata za ovaj lejk imam i viska al mi nesto lajn ap sralje
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Jedino petak mogu otići (bez karte [emoji3]) i pored Bebeka i ostalih dinosaurusa koje čoek pamti iz doba jure izgledaju mi ovi ka anonimusi neki simpa.
Sve više mi anonimusi u zoni muzike odgovaraju no poznate faceu.
https://youtu.be/spV9oXhtrIU?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Lovci prljavih duša love srndaće u mojoj šumi. Moja šuma pa se nekako smatram najodogovornijim da to spriječim. Policiju boli penis i neće po čukama da se pentraju u 4 ujutru. Ja da te nepomenike lovim, iako zabavno, opet robijaću sad kad mi je najljepše. I tako prolazi još jedan dan u bespomoćnosti koju nam pruža ova država.
https://x.com/Mutav_plovak/status/1820951488191197416
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://youtube.com/shorts/vPTcHopCl...18j2xBVKh8gNaM
ovo mi je tako kul ali i strasno, kad se spustaju na vece dubine i sve nekako lijevo desno. kakva tehnika treba.
Evo slusam Jodzirovu emotivnu ispovijest... :joy:
Koliko on uze para od predsjednickih izbora?
https://www.youtube.com/watch?v=R52RJHkuxtY
"u jednom trenutku bio si najmladja osoba na planeti"
/music plays
Umro mi je pas prije nekoliko dana i i dalje se osjecam kao g***o.
Inache...drva skachu,a tek će,tako da ko ima namjeru,shto prije neka to zavrshava.
Shegachi skochili isto,neka su,to mi je ok aj,moze proć.
Slagachi,skochili isto,i to fino,valjda smatraju da je to kao da slažu neku Rubikovu kocku,ne kocku no piramidu.
Da je pametan to bi i uradio za 400.000€. I to unaprijed uplacene na racun jer ih Mitrovic ispaljuje za honorare. Znaci samo unaprijed pare. Udje na pola godine, ne ulazi u veze da ga ne razvlace tamo, trenira, trazi 2 obavezna obroka i proteine jer izlaze u susret kad im neko treba. Ja bih se zrtvovao pola godine i da svi misle da sam seljak jer sam u rijaliti - za 400.000€
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Misle i bez rijalitija...
nije mi dobro dan 3.
https://streamable.com/dvzsut?src=player-page-share
kad neko kaže da Džejla nije lijepa
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...47c14869d9.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
ne budi ljubomoran hahahaha
a dje čuveni pg šmekeri. i Monici Belluci nadju mane
u to ime jel te [emoji4]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c921a8bcd9.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk