Istorija se, veli, ponavlja.
Pa e, kad nema nikakve ni sadašnjosti ni budućnosti.
Printable View
Istorija se, veli, ponavlja.
Pa e, kad nema nikakve ni sadašnjosti ni budućnosti.
Koji ono od forumaša bijaše arhitetka?
Sljedeća iteracija naziva teme: istovarite svoje misli i osjećanja.
Da se pravi poll da se glasa da se vrati naziv teme, ne znam otkud pravooooo ikomeeee da mijenja breee
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Vazda li se Nikšićani za sve bune.Revolucionari. [emoji23] A najljepše su im trač partije.
To koliko Nikšićani vole da tračare to nema niđe na svijet ni u Beograd.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ma, i treba da mijenjamo. Protiv uroka :)
There are currently 106 users browsing this thread. (1 members and 105 guests)
Neka da ostavku ko je promijenio naziv teme, i da smo svi spokojni.
Kome ne valja prošli naziv, neka otvori novu sa ovim sadašnjim nazivom.
Potrebe bez.
Jes sve sami sokrat do sokrata uključujući i sebe samu pa se eo izražavaju ođe dubokoumne misli.A ono jes Platinum nažalost ostavio među trivijalnosti i još poneki da ne imenujem no generalno nemate što da se bunite.
@Mylene ostavku na šta?
Dabogda nam ovo bio jedini problem u životu.
Ahahah nije nam dosta problema (u životu) no još i ovđe da nam ih prave :D
Spašavaj se ko može...Samo se istresajmo...
Zračite.Jezivo zračite.Đe mi ga je tehnikus okrenuh random stranicu.
Nikad druge pojedini niste druge forumaše doživljavali ka ljude iza tastature.Što da se lažemo.
A sve je počelo kad sam isti forum krenula da istresam što su neki otišli.A ono to su bile moje misli.
Tastatatura! :)
Prva asocijacija za istresati ?
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Vreća od usisivača.
One što sa trećeg sprata istresaju tepihe na prolaznike.
Ili u kad porastem biću kengur o klima uređajima.
Cudno. Ja sam mislio da je svima ista asocijacija kao meni
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Dijagnozu imamo svi.
Veli to moja drugarica kad sjednemo u P.R.C. vidiš ođe svi imaju neku dijagnozu.Obrati pažnju na...onaj..sto.
Ili onaj.
Što znam ja ona je ipak razbila u društvene "nauke".Ka producentkinja.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Empatija...dijagnoza najmilija...
Jedina dijagnoza koju primijetim kod stolova jeste kad se ljuljaju zbog nejednake dužine nogara.
Eo vidi se ko je razbio u perfekcionizam iliti prirodno-matematički smjer.
Klati se, klati...Sve se prosipa...
Jes to i Van Gog veli.Ne mogu da vjerujem da sam ovog slušala u srednju.
https://www.youtube.com/watch?v=JZ_p7mRSaxM
Samo u prošlost, rokanje bre...Kiselina me ufati hahahaha