Ja vidim da si ti promijenio avatar. :D
Vele,nešto iz Sahare.
https://www.nezavisne.com/nauka-tehn...n-VIDEO/840956
Pazi samo na video kako se šeće.
Printable View
Ja vidim da si ti promijenio avatar. :D
Vele,nešto iz Sahare.
https://www.nezavisne.com/nauka-tehn...n-VIDEO/840956
Pazi samo na video kako se šeće.
Jes kako ne, ovo je ono što prsksju po nebu pa izgleda se suturalo na nižu nadmorsku visinu. Treba ispratiti narednih dana da li sr povećao broj ljudi koji se javljaju u bolnicu povoodom probelma sa plućima ili eventualno onih sa simltomima pojave krvnih ugrušaka.
Sent from my S23 ultra using Tapatalk
Ođe prije svega treba svi kolektivno da odu na kolektivnu psihoterapiju kad vidim kako se ponašaju u saobraćaj više se gine u saobraćaj no od svih pošasti na planeti očito oni psiho testovi kad dobiju vozačku su aj važi.
Kako me šinula promaja, leleee... Ispod srca, kad udahnem, kida!
Pa ti bleji u konobara zgodnog i po po sata mu drži ruku.Da nisi primijetila bi klimu što je bila direkt u tebe.
Sad fino opet kod njega,pa dogovori da ti masira bolno mjesto,ć.Oko srca posebno,ali nek vodi rčuna da simetrično masira i drugu stranu
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ali nismo se u kafani sreli, nego na ulici i nisam ja njega držala nego on mene. Uhvatio i ne pušta.
Moj joni... Nije mi ga lako... Kako me neko ne teleportuje sad na sred pučine da zaronim i da mi sve prođe...
Joni jesi razmišlja da budeš savjetnik u neke ženske časopise tipa lisažena, i to. [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Hahaahahha a nemoj mi jonija, to mi je mezimOc moj.
Ja sam to navela ka kompliment zamisli Joni otvori rubriku pitajte Jonija Bravo navale žene svih dobi on se raspiše u savjete i prosto se topi ka kapri na ovi žaropek.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
A kakve koristi joniju od toga? Samo da se iscrpljuje sa ženama.. Ne mogu ni ja s' njima predugo, a ne...
Nego dobro... Ako se njemu ta ideja sviđa, što da ne.
Ti nisi muškarac.Ti nisi Joni.Joni Bravo.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Hahaha kako je dobar
Attachment 178961
samo pravi podgoričani su danas kroz pg [emoji1787][emoji1787]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ugrija mi se telefon još mi je na trenutak posla obavještenje da je temperatura toliko visoka da imam pravo samo na hitne pozive.
Tako je to kad radiš oko paradajza i bacaš telefon đe stigneš nije zbog tvog posta. [emoji1787]
ZaEbavam se znaš Joni ko me ne zna može pomisliti da to iz zlobe činim.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
stijena dijeluje kao da je tri prsta pokazala 🫢https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...85928875d3.jpg
ajfon najskuplji
Zaboravio sam na Vesnu Pisarović... obrnuh youtube da se prisjetim, zaista je imala odlične i lijepe pjesme
https://www.youtube.com/watch?v=jk3PtTYTX_Y
Kako je lijep Mjesec noćas neko bi reka da sija a u stvari uzima svjetlost od Sunca.Neke hipoteze vele da je nekad daaavno daaaavno bio dio planete Zemlje.
Ne bi me iznenadilo da je tako.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Kako opizdih glavom u roletnu, aooooo
Ja nisam zna da je ovaj Rama ovakav doktor.
https://youtube.com/shorts/Q6b3aDPB8...j7gGXIcfF0yAKg
Sent from my S23 ultra using Tapatalk
Kako je lijepo kad Solid ušeta na ovu temu nebitno što postavi.
A ovo ti neću otvarati smajli kojempočinjedasepovraća od politike.
https://youtu.be/9ao4FEaDGhQ?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk