Pa evo vec je ispod 100 centi.
Printable View
Ovo je realno u stvari benzin treba jos 20 centi jeftnije biti ali posto zivimo u banana drzavi neka bude jos 5-6 centi dolje.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pravda za dizel. :)
Ocu dizel na 70c da fuliram auto sam 15e :D
Nemoj ga fulirat, to bi značajno usporilo šprint tvoje mašine 0-100kmh, a opšte je poznato da si ti "živ" jedino u tih par sekundi...ili desetina sekundi!
:D inače se težina auta mjeri sa vozačem i full rezervoarom, tako da kad je gorivo na rezervu brzine 0-100 su osjetno manje, tako biznisneme? Tako se može izvući 9.21 sec iz te trojke u odnosu na 9.27sec kad je rezervoar na pola ili 9.31 kad je pun do kraja za 20e jelte
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ali ako je vozac u kola onda se dodaje jos jedna konjska snaga, znaci, ako ima 69 konja i vozac shedne da vozi, onda trojka ima 70 konja.
Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
Pametna kazaljka..
A što si mu sve radio oko motora kad je tako brz? Možeš li mi detaljno reći
Sent from my iPhone using Tapatalk
Chipovan je pa manje troši, a ide kosa opada...
Ispod 8 sec 0-100 km/h
Ne volim javno da pricam. :)
Takne me Novak sa pricom pa sam ga stisnuo nocas kroz grad 5/6x jedva 60 :D
Zavrsicu ti ja cip sa popustom :) da ne ides u asferari cak i zatamnjivanje.
Eto sto ces vise od mene. :)
Ne znam ko su ti, a što se tiče PG chip tjunera, samo bih im dao astru benzinca da prčkaju oko nje..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako nema turbinu nema se sto cackat. :) Dovedes toga dizela izaberes mapu koja ti se svidja. :D i ceras / samo da je 1/1 auto.
Je tvoja trojk da 3 i 5oro vrata? Mis boja?
Ne znam koje je boje al garantujem da iz nje raste neka biljka za opuštanje, jer toliko nepovezano priča da jedino moze objasit to nekim kg travuljine koju dnevno izdimi.
I svima će da završi popust, i svudje, nebo je granica!
Juce sam se vrnuo peko BiH, najniza cijena D5-1,32 BMB95-1,44 LPG-0,59 Lozak 1,10 KM...
Znaci LPG dupli skuplji kod nas.
Tamo 59 feninga a odje najnize 58 centi ;)
Fabija, trk u BiH. :D
Poslato sa Huawei P8 lite
nadji mi poso somu dvije mjesecno i laku noc
Ovo je bill oko 5/6h znam da sam dobro streknuo a gorivo posle ovoga pojeftinilo. :D
https://youtu.be/axPyFm34QRM
Ova se vjerovatno usrala.
Sto je ovo u zadnje vrijeme - barel ide gore, lagano ali konstantno?
I dolar dolje.
Sad ce biti poskupljenja naravno.
dakle da se tanka danas il sjutra, od utorka gore? :P
Od utorka nam je gore kako god okreneš, al neće bit poskupljenja, puno :)
Jeli ovaj utorak ili onaj drugi?
Sledeceg
Tako je
Znaju li se nove cijene?
2Centa gore sve
A što je to 2 centa za nas?
Taman da se zaokruži benz 95 na euro. Lakše se računa