@mexiko uzeh onu tvoju preporuku za ogrlicu protiv pošasti za gospođicu pa kad viđeh Bayer bi mi jasno što je tako efikasna. [emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...610bf19c7b.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Printable View
@mexiko uzeh onu tvoju preporuku za ogrlicu protiv pošasti za gospođicu pa kad viđeh Bayer bi mi jasno što je tako efikasna. [emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...610bf19c7b.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Vračarski dodž. Poluđeše ga budvanske mačke u ova 3 dana haha :joy:
https://i.postimg.cc/s2bQZ3Jv/1000068036.jpg
Nije naše, našli smo :D ali suzdržaću se da ne pokleknem:joy:
https://i.postimg.cc/ZnG3cNPr/20250511-172614.jpg
https://i.postimg.cc/T2FsyY5x/20250511-172741.jpg
https://i.postimg.cc/pLY8fpmF/20250511-173204.jpg
https://i.postimg.cc/fRBj9Bqd/20250511-172638.jpg
Savršenstvo :)
Da ne poklekneš u smislu da ih ne zadržiš?
Da ih ne skuva, primorje je preskupo
A nece, nemamo mi para za njih
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ce39e27e62.jpg
Moj je mačak svjetlosti tračak [emoji846]
I mi smo dobili novog člana .. [emoji846]
Nažalost, stari drug nas je napustio početkom januara, nakon 9 godina, nije izdržao ..
teško mi je bilo da ponovo nabavim psa, čak sam i rekao neću više ali eto :) https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1e766300b7.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c72309917e.jpg
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Mačke Rijeke Crnojevića.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c6ccac2efa.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f73a3af7ef.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9e81215c14.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Nazalost postoje bolesne osobe koje kamenjima gadjaju i ubijaju gusane i patke koje se nalaze u rijeci
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...41d718df99.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Takve osobe bi trebalo letvom po ledjima, pa u Dobrotu na par godina.. ako mi je jasno takvo ponasanje...
Inace,
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c40b0a9e4e.jpg
Dok je u dubokoj komi popodne moze se s njim radit sta oces, cim se razbudi vise se pric ne moze [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...296c27a8e5.jpg
Orvelovski reko bik
Navikli smo da nam se sve prinosi, ali zato kad treba vatat misa u radionicu trt [emoji28][emoji28][emoji28] inace nervozan ko pas od kad je temperatura pocela da skace, siri negativu [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...194e48c505.jpg
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
https://i.ibb.co/spKS81QW/20250802-201607.jpg
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
I da mi se moja daganica ne naljuti, evo i nje...
P.S.maca joj je drugarica i dobila je dvije bebe prije mjesec ipo, dva
https://i.ibb.co/Jjbmcfjn/20250511-175704.jpg
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
Imamo i malinou koja je prije 20 dana dobila kuče...i nijesmo baš puppy friendly, a ni Lora friendly...tako da moramo u vez dok se kuče ne odnese. A inače jedna mora u vez jer se pokolju kad su puštene...doduše malinoa je svjesna da bi pojela ovo moje prgavo zlo, koje je nakon tri runde u korist malinoe i dalje borbena🫣 https://i.ibb.co/vvH2Qm3m/20250802-195222.jpg
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
Bas je lijepa!!!
Meni je ona njena daganica ljepša a čini mi se i da je za nju više emotivno vezana. :)
Jesam, to kuče mi život uze jer ne slusa nista. Trci za kolima, tata mi poludje, pa onda se zaleti kad su one turističke ture sa konjima i na ljude na biciklima....ona čim staneš ode, trci dok ti vozis i grize ti biciklo ili kola, ne ljude, ali od malena je počela da konzumira taj sport i sad se bojim da neko kičmu od straha ne slomi ili konj da se ne propne i zbaci jahaca...ma miči , problema mi ne fali. Sad mi došla i malnoa koja je stvarno prelijepa ali ona je pas moga strika, zajedničko nam je dvorište i nju volim ali je ona klasa za moju seljanku :D Ona sve sluša, ajde gazdu svoga no mene, što joj god kažem kao da sam joj gazda...sad mi se i to kuče pleka izmedju stopala oću nos da slomim...Trenutno imamo moju daganicu (mjesana izmedju lovačke kuje i Gara) i njenoga tatu staroga, Gara (mjesanac pulina i šarplaninke) i Loru malinou čistokrvnu predobru i prelijepu, Lorino zensko kuče isto čistokrvno i imamo dva mačora jednu mačkicu koja je rodila dva mačeta tek da samo vidite sliku kad krenem da setam...to je plakanje...kad za mnom krene čopor divljih zveri :D Svi su dobri osim moje kujice ona je preljubomorna na svaku zivotinju koju pogledam...pogotovo pse
Ufatiše me na prepad sin i supruga, udomili mačka. Evo prošlo 20 dana, konačno se jedan na drugog navikavamo, do skoro me samo nervirao (a i ja njega :D)
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...33aafb1e64.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7db9db1a93.jpg
Sent from my S25 Ultra using Tapatalk