: ) .
Printable View
: ) .
Sa masu članova foruma se može čoek ne slagat, ne podnosit, psovat ili šta sve ne, ali se za ogromnu većinu njih se ne može reći da su glupi. Sa druge strane, od pisanja par ovih koji jesu glupi bukvalno boli glava.
Realista.
A ne zamjeri što - volim da imam arhivu u malom prstu.
Profesionalna deformacija.Lol
https://www.youtube.com/watch?v=u09Ya4lqxhI
Ali kad zacini post sa ovim Lol, lol. :D
https://i.ibb.co/RS1YgcT/IMG-0174.jpg
upload photos
To zbog drkaDžija koji se ljute ako im ne bačiš smajli jer drkadžije ne znaju što je ironija.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Sto cinite od temeee.. Zabranit vam da misliteee
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Meni i dan danas zna da izleti kad neko nešto fantazira - "i ja bi da k***m Vesnu Zmijanac al' ne ide" :D
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Toni je jedino igrao ulogu splačine a to svakako nije u RL.
https://vimeo.com/250462128
Ne znam čemu tolika safra ka po faci mu se vidi.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ne znam. Tako mi ta njegova faca govori da je neko podmuklo *****. [emoji16]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jak ti argument.Gledaj da ne sudiš ljudima ka što se veli knjigama po koricama.
https://vimeo.com/337781479
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
https://www.instagram.com/reel/CzQ-Y...RwNDBhenp4YzRz
'jednog čoveka, jednog vizionara, ekologa. jednog čoveka koji će od Barande da napravi jedan ekološki i zdravstveni centar.'
da je ova serija neđe u Americi snimana, bila bi jedna od najgledanijih. najbolja serija sa ovih prostora ikad
To je što ne kapitaš Nikšićane.
https://youtu.be/pNwiUknasKM?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
hahaha,a imao sam i imam drugova,i to ne bilo kakvih Nikshicana,masu,ali ovaj je posebna neka vrsta,jbg.
Ja se sjećam kad sam ga prvi put viđela bila je neka predstava jedna je kinula a on je prekinuo komad i reka nazdravlje.U te početne radove inače u predstave bio je faca.
Poslije ga je Beograd pokvario što da se čini.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
A Dejo?Najjača seljačina iz Nikšića.
*tehnički bi se reklo ka Titograd
https://youtu.be/Gwk4mkHBnew?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ne diraj mi Deja mala,iz iste smo ulice,ima li shto da i meni ne odgovara kod njega,neka ima,prashtam mu sve :)
Provjerio no zaboravih javiti, zadnje mjesec dana koristimo Frosh tablete i one su obložene najlonom ali bukvalno kao da su vakumirane tablete pa sam nešto isto kapirao da tu ne treba ništa dirati :D
Ja sam mislio na one Finish tablete koje smo koristili godinama, đe su upakovane ka' čokoladice, onaj celofan sam ja barem skidao :D
Obožavam Rakune kakvi su to carevi u životinjsko carstvo.Ima jedan par rakuna na imanje kad se ide prema Cetinju.
https://twitter.com/abusulayman/stat...J6RWnHH5A&s=19
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Luda životinja :joy:
Neoženjen.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk