Radujem se snovima za vrijeme punog mjeseca.Iz prostog razloga jer ne mogu da zaspim.
Ako ikad napišem knjigu naslov će biti San Koji Budna Sanjam.
Jedini ljudi kojima zavidim su oni koji ne znaju što je insomnijaaa.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

